Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Margot Robbie zagra króliczka Playboya? 1

Po tym, jak ogłoszono, że RatPac Entertainment zrealizuje film biograficzny o legendarnym Hugh Hefnerze, rozpoczęło się kompletowanie obsady aktorskiej. Na początek znaleziono aktora, który zagra głównego bohatera. Wybór padł na Jareda Leto. Teraz przyszła pora na kolejne nazwiska.

Fot. materiały promocyjne

Jedną z gwiazd produkcji miałaby zostać Margot Robbie. Mówi się, że śliczna aktorka miałaby zagrać jednego z króliczków Playboya lub też żonę Hugh Hefnera. Jeśli te spekulacje okażą się prawdziwe, to i tak do końca nie będziemy mieli pewności kogo sportretuje Robbie, ponieważ legendarny wydawca posiadał trzy żony: Mildred Williams (1949 – 1959), Kimberly Conrad (1989-1998) oraz Crystal Harris, z którą był do swojej śmierci.

Reżyserem filmu będzie Bretta Ratnera, który wraz z Jaredem Leto próbuje przekonać aktorkę do przyjęcia tej propozycji. Uważają, że Robbie idealnie nadaje się do roli, którą mają dla niej twórcy. Będą walczyli o jej angaż do samego końca. A warto przypomnieć, że Leto i Robbie mieli już okazję pracować ze sobą wspólnie na planie Legionu samobójców.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Łukasz Oleksiak 2017-10-13

Jako Harley Quinn wyglądała rewelacyjnie więc nie ma obaw aby nie sprawdziła się jako króliczek :)

Simon_Says 2017-10-12

Z tej Margot to jest taki chodzący sweetbunny:)

Proszę czekać…