Margot Robbie zagra króliczka Playboya?

Fot. materiały promocyjne

Po tym, jak ogłoszono, że RatPac Entertainment zrealizuje film biograficzny o legendarnym Hugh Hefnerze, rozpoczęło się kompletowanie obsady aktorskiej. Na początek znaleziono aktora, który zagra głównego bohatera. Wybór padł na Jareda Leto. Teraz przyszła pora na kolejne nazwiska.

Jedną z gwiazd produkcji miałaby zostać Margot Robbie. Mówi się, że śliczna aktorka miałaby zagrać jednego z króliczków Playboya lub też żonę Hugh Hefnera. Jeśli te spekulacje okażą się prawdziwe, to i tak do końca nie będziemy mieli pewności kogo sportretuje Robbie, ponieważ legendarny wydawca posiadał trzy żony: Mildred Williams (1949 – 1959), Kimberly Conrad (1989-1998) oraz Crystal Harris, z którą był do swojej śmierci.

Reżyserem filmu będzie Bretta Ratnera, który wraz z Jaredem Leto próbuje przekonać aktorkę do przyjęcia tej propozycji. Uważają, że Robbie idealnie nadaje się do roli, którą mają dla niej twórcy. Będą walczyli o jej angaż do samego końca. A warto przypomnieć, że Leto i Robbie mieli już okazję pracować ze sobą wspólnie na planie Legionu samobójców.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)