Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wiemy kiedy pojawi się zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo! 0

Jurassic World: Upadłe królestwo to jedna z najbardziej wyczekiwanym premier przyszłego roku. Wszyscy zastanawiają się czy kolejna odsłona cyklu zrobi podobną niespodziankę w światowym box offce’e. Niektórzy nie wybiegają jednak tak bardzo do przodu i pytają po prostu, kiedy Universal Pictures zaprezentuje pierwszą zapowiedź widowiska. Mamy dla Was odpowiedź!

Fot. materiały promocyjne

Na Instagramie pojawiła się informacja, z której wynika, że pierwszy zwiastun będzie prezentowany podczas seansów filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Musimy, więc poczekać od 13 grudnia!

Twórcą Jurassic World: Upadłe królestwo wciąż udaje się trzymać fanów w niepewności. Do sieci nie wyciekło zbyt wiele informacji dotyczących szczegółów fabuły. Ze słów reżysera widowiska – Juana Antonio Bayony wynika jednak, że będzie to zdecydowanie mroczniejsze kino, w którym dodatkowo używano więcej efektów praktycznych. Pojawiły się także plotki, że dinozaury, które pojawią się w filmie mogą być używane do celów militarnych.

W obsadzie aktorskiej między innymi Chris Pratt, Bryce Dallas Howard oraz Jeff Goldblum. Premiera filmu 22 czerwca 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Łukasz Oleksiak 2017-10-17

Mam nadzieję, że będzie lepszy niż Jurassic World, bo jeśli nie to zakończę przygodę z tą marką.

Simon_Says Wafel88 2017-10-18

@Wafel88 No niestety, World mnie też zawiódł:(

Łukasz Oleksiak Simon_Says 2017-10-18

@Simon_Says World nie powinien w ogóle powstać, a nie dość że powstał to jeszcze drugą część dostał… Masakra

Proszę czekać…