Wiemy kiedy pojawi się zwiastun Jurassic World: Upadłe królestwo!

Fot. materiały promocyjne

Jurassic World: Upadłe królestwo to jedna z najbardziej wyczekiwanym premier przyszłego roku. Wszyscy zastanawiają się czy kolejna odsłona cyklu zrobi podobną niespodziankę w światowym box offce’e. Niektórzy nie wybiegają jednak tak bardzo do przodu i pytają po prostu, kiedy Universal Pictures zaprezentuje pierwszą zapowiedź widowiska. Mamy dla Was odpowiedź!

Na Instagramie pojawiła się informacja, z której wynika, że pierwszy zwiastun będzie prezentowany podczas seansów filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Musimy, więc poczekać od 13 grudnia!

Twórcą Jurassic World: Upadłe królestwo wciąż udaje się trzymać fanów w niepewności. Do sieci nie wyciekło zbyt wiele informacji dotyczących szczegółów fabuły. Ze słów reżysera widowiska – Juana Antonio Bayony wynika jednak, że będzie to zdecydowanie mroczniejsze kino, w którym dodatkowo używano więcej efektów praktycznych. Pojawiły się także plotki, że dinozaury, które pojawią się w filmie mogą być używane do celów militarnych.

W obsadzie aktorskiej między innymi Chris Pratt, Bryce Dallas Howard oraz Jeff Goldblum. Premiera filmu 22 czerwca 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)