Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Geneza Cyborga zostanie zmieniona w Kinowym Uniwersum DC 1

Wygląda na to, że postać Cyborga będzie się nieco różniła od komiksowego pierwowzoru. Chodzi przede wszystkim o genezę superbohatera, który pojawi się w Lidze Sprawiedliwości.

fot. Warner Bros. Pictures

Aby porównać genezy bohatera, na początek należy przybliżyć historię Cyborga znaną z komiksów. Co ciekawe posiada ona dwie wersje swoich narodzin. Pierwsza jest taka, że Victor Stone został poddany eksperymentom. Dokonali ich jego rodzice, którzy sprowadzili na Ziemię tajemniczą postać z kosmosu, która go śmiertelnie raniła. Druga wersja jest taka, że jego powstanie zostało spowodowane wybuchem Father Box. Wówczas do jego wyleczenia użyto technologii niepochodzącej z naszej planety.

W filmie Victor Stone ulegnie wypadkowi, którego skutkiem będą poważne obrażenia. Do jego uratowania i zrekonstruowania ciała zostanie użyte Mother Box. To właśnie dzięki temu, stanie się on Cyborgiem – istotą z biomechanicznymi częściami ciała.

Cyborg zostanie sportretowany przez Raya Fishera. Czy aktor poradzi sobie z tą rolą? Tego dowiemy się już niebawem. Premiera 17 listopada. My już nie możemy się doczekać.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…