Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czarna Pantera - widowiskowy zwiastun i plakat! 5

Marvel Entertainment zaprezentowało oficjalny plakat widowiska Czarna Pantera. Oprócz tego w sieci zadebiutował także plakat promujący superprodukcję.

Fot. materiały promocyjne

Po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów, Król T’Challa wraca do domu, do odciętego od świata, technologicznie zaawansowanego, afrykańskiego państwa Wakanda, by zająć pozycję nowego przywódcy kraju. Jednak T’Challa wkrótce dowiaduje się, że jego władza jest kwestionowana przez frakcje z jego własnej ojczyzny. Gdy dwóch przeciwników współpracuje by zniszczyć Wakandę, bohater znany jako Black Panther musi połączyć siły z agentem C.I.A. Everettem Rossem i członkami Dora Milaje, wakandańskich służb specjalnych, aby uchronić Wakandę przed wciągnięciem w wojnę światową.

Czarna Pantera trafi do kin 16 lutego 2018 roku.

Źrodło: Marvel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Bercik022 2017-10-16

Super to wygląda! Polecam komiksy z Black Panther wymiataja !

Łukasz Oleksiak 2017-10-17

Wygląda to dobrze. Czy ludzie to kupią? Czarna Pantera nie jest tak bardzo znana jak inni superbohaterowie.

Bercik022 Wafel88 2017-10-17

@Wafel88 tak się może wydawać tylko u nas, w rzeczywistości jest bardzo popularna w stanach i komiksy dość często sprzedawały się lepiej niż iron-mana czy hulka

Łukasz Oleksiak Bercik022 2017-10-17

@Bercik022 Możliwe, ale w Polsce nie zarobią :P

Simon_Says Bercik022 2017-10-18

@Bercik022 To nieprawda. A Kevin Feige dobrze wiedział, że Black Panther to mało znana postać z kart komiksów. Dlatego najpierw dostaliśmy Irona, Capa i Hulka. Później zaczęli eksperymentować z mniej znanymi tematami. Stąd chociażby Guardiansi. A kiedy Kevin był pewny, że sprzeda wszystko to sięgnął po tak mało znaną w swoim kraju postać jak Black Panther.

Łukasz Oleksiak Simon_Says 2017-10-18

@Simon_Says No to tak jak mówiłem mało znana postać :)

Bercik022 Simon_Says 2017-10-18

@Simon_Says poczytaj sobie trochę dlaczego black panther dobrze się sprzedaje, a nie na starcie piszesz co jest prawda a co nie. Iron man, cap i hulk są najbardziej ikoniczni w świecie Marvela do tego to oni najbardziej kojarzą się z avengers. Co do samego komiksu o panterze jak wreszcie się pojawiła po kontrowersjach z 1966 (organizacja black panther) to ludzie byli ciekawi tej postaci i w latach 90 komiks zaczął się naprawdę nieźle sprzedawać i sama postać była rozpoznawalna, dlatego dają ja wszędzie gdzie się da jako gościnna postać. Sięgnij po komiks, zapoznaj się z postacią proponuje nawet zapoznać się z niektórymi kanałami na YT np. Komiksomaniak616 a nie mądrości przelewasz bez pokrycia. Zresztą Jack Kirby był gwarancja jakości i sprzedaży komiksu. I pisałem o sprzedaży komiksów a nie popularności chociaż i to się razem łączy.

Simon_Says Bercik022 2017-10-18

@Bercik022 Nie myl dwóch różnych sfer. To portal filmowy i odnosimy się do medium filmowego. A cała Twoja wypowiedź to nawijka o komiksach. Hej, może i wśród nerdów Pantera jest równie, jak nie bardziej znanym superhero. Ale mi chodzi i ogół ludzi. Czyli całą tą resztę, która nie siedzi w komiksach. Dla tej masy ludzi, większości ludzi Pantera jest bardzo mało znana. Co innego Iron, Hulk, itp. bo to postaci ikoniczne i znane również tym, którzy komiksów nie czytają. Mówimy o ogóle ludzi, nie o grupie.

Proszę czekać…