Potężny spoiler dotyczący nowego Thora krąży po sieci. Kim jest Hela?

Fot. materiały promocyjne

Jeśli nie chcecie sobie popsuć seansu najnowszego filmu Marvela, który już za kilka dni trafi do polskich kin, to lepiej nie czytajcie tej wiadomości. Prawdopodobnie poznaliśmy jedną z największych zagadek widowiska Thor: Ragnarok. Kim jest Hela?

SPOILERY

W programie The Project pojawiły się dwie gwiazdy superprodukcji należącej do Kinowego Uniwersum Marvela – Chris Hemsworth oraz Mark Ruffalo. Panowie rozmawiali z prowadzącym na temat filmu. W pewnym momencie zatrzymano się na postaci Heli, w którą wciela się Cate Blanchett. Wówczas dziennikarz wyjawił, że miał już okazję obejrzeć obraz i zaczął nazywać Helę siostrą Thora. Poniżej możecie obejrzeć tę sytuację. Fragment, o którym mowa zaczyna się od 6 minuty i 16 sekundy.

W zwiastunach postać Heli była niezwykle tajemnicza. Wiele emocji wywołuje scena, w której zatrzymuje ona Mjolnir, który do tej pory wydawał się być bronią, której nikt nie mógł zatrzymać. Prawdopodobnie przez prowadzącego program The Project poznaliśmy odpowiedź w jaki sposób Hela mogła zatrzymać potężny młot.

Premiera Thor: Ragnarok 25 października.

Źrodło: ComicBookMovie


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)