Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Potężny spoiler dotyczący nowego Thora krąży po sieci. Kim jest Hela? 1

Jeśli nie chcecie sobie popsuć seansu najnowszego filmu Marvela, który już za kilka dni trafi do polskich kin, to lepiej nie czytajcie tej wiadomości. Prawdopodobnie poznaliśmy jedną z największych zagadek widowiska Thor: Ragnarok. Kim jest Hela?

Fot. materiały promocyjne

SPOILERY

W programie The Project pojawiły się dwie gwiazdy superprodukcji należącej do Kinowego Uniwersum Marvela – Chris Hemsworth oraz Mark Ruffalo. Panowie rozmawiali z prowadzącym na temat filmu. W pewnym momencie zatrzymano się na postaci Heli, w którą wciela się Cate Blanchett. Wówczas dziennikarz wyjawił, że miał już okazję obejrzeć obraz i zaczął nazywać Helę siostrą Thora. Poniżej możecie obejrzeć tę sytuację. Fragment, o którym mowa zaczyna się od 6 minuty i 16 sekundy.

W zwiastunach postać Heli była niezwykle tajemnicza. Wiele emocji wywołuje scena, w której zatrzymuje ona Mjolnir, który do tej pory wydawał się być bronią, której nikt nie mógł zatrzymać. Prawdopodobnie przez prowadzącego program The Project poznaliśmy odpowiedź w jaki sposób Hela mogła zatrzymać potężny młot.

Premiera Thor: Ragnarok 25 października.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Łukasz Oleksiak 2017-10-18

Jeszcze trochę i przed filmem będziemy wiedzieli wszystko… ;( Jak ja nienawidzę SPOILERÓW :(

Gracjan Mikitin Wafel88 2017-10-18

@Wafel88 to też w sumie wina samego prowadzącego. Widać lekka konsternację, może nawet złość na twarzy Chrisa.

Łukasz Oleksiak Movieman 2017-10-18

@Movieman Ja nie mówię, że to nie wina prowadzącego ale chodzi o podejście wielu ludzi do kina. Zobacz co działo się z ostatnim sezonem Gry o Tron. Gdzie się nie weszło były spoilery. Musiałem się dość mocno nagimnastykować żeby czegoś nie przeczytać. Potem ludzie narzekają na filmy, że słabe itp bo idą na film wiedząc już wszystko. Potem piszą "przewidywalny". SPOILEROWANIE powinno być karalne, albo prawnie narzucone żeby pisać że wywiad/artykuł zawiera spoiler :)

Gracjan Mikitin Wafel88 2017-10-18

@Wafel88 problem jest zdecydowanie głębszy :) Warto też zwrócić uwagę na trailery, które bardzo często pokazują nam najlepsze fragmenty filmu.

Łukasz Oleksiak Movieman 2017-10-19

@Movieman W wielu przypadkach filmów akcji taki trailer potrafi pokazać wszystkie sceny akcji i zdradzić całą fabułę.

Simon_Says Wafel88 2017-10-19

@Wafel88 Powyższa dyskusja jest uroczo absurdalna z Waszej strony. Obaj weszliście przeczytać, mimo że nikt Was do tego nie zmusił. Ponadto jeden z Was sam zamieścił posta na stronie. Nie wiem jak skomentować tak pokręcone, przećpane zachowanie;-)

Proszę czekać…