Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Margot Robbie w teaserze filmu I, Tonya 0

Neon zaprezentował pierwszy teaserowy zwiastun filmu I, Tonya, którego gwiazdą jest Margot Robbie. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Fot. materiały prasowe

Scenariusz został napisany przez Stevena Rogersa i opowie historię łyżwiarki figurowej Tonyi Harding. Pochodząca z Oregonu kobieta przez wiele lat była czołową amerykańską łyżwiarką figurową. Zdobywała medale na ważnych imprezach sportowych, a także dwukrotnie wystąpiła na Igrzyskach Olimpijskich.

Pamiętana jest jednak nie ze swoich sportowych wyczynów, a przestępstwa którego się dopuściła. Przed Olimpiadą w Norwegii, Harding wynajęła człowieka, który miał zaatakować jej największą rywalkę, Nancy Kerrigan. Została uderzona w kolano. Pomimo tego udało jej się wykurować na czas, a następnie zdobyła srebrny medal.

Harding na olimpijskich zawodach zajęła ósme miejsce, a po nich została dożywotnio zdyskwalifikowana. Nigdy otwarcie nie chciała przyznać się do tego ataku, twierdząc że to nie ona była jego pomysłodawcą. Otrzymała 3 lata w zawieszeniu, 500 godzin prac społecznych oraz 160 tysięcy dolarów grzywny. Późniejsze lata życia sportsmenki to prawdziwa degrengolada.

Premiera 8 grudnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Simon_Says 2017-10-22

Może Margot w końcu dostanie coś do zagrania i będziemy się mogli przekonać jaką jest aktorką.

Proszę czekać…