Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Otwarcie Cinema City Wroclavia - najbardziej zaawansowanego technologicznie kina Cinema City w Polsce 1

Wtorek, 17 października 2017 roku. Ważny dzień dla miasta Wrocław oraz jego mieszkańców. Właśnie wtedy, w nowo powstałym Centrum Handlowym Wroclavia, odbyło się uroczyste otwarcie najbardziej zaawansowanego technologicznie kina Cinema City w Polsce. Wrocławianie wreszcie mają do swojej dyspozycji ekran IMAX®! A to nie koniec atrakcji, jakie czekają na widzów, którzy zdecydują się odwiedzić nowe kino.

Fot. materiały promocyjne

Cinema City Wroclavia to 35. i zarazem najbardziej zaawansowane technologicznie kino Cinema City w naszym kraju. Do dyspozycji oddanych zostało 20 klimatyzowanych sal, w których znajdziemy ponad 3000 miejsc. I to nie byle jakich sal! Widzowie będą mogli sami zdecydować w jaki sposób przeżyją filmowe doświadczenia z największymi hitami kina polskiego oraz światowego.

Oczywiście na czoło stawki wysuwa się pierwszy we Wrocławiu IMAX®. Mierzący 18 metrów wysokości i 24 metry szerokości ekran. Krystaliczny obraz oraz czysty, cyfrowy dźwięk sprawią, że widzowie będą świadkami niezwykle intensywnych i realistycznych doznań. IMAX® na potrzeby własnych filmów trójwymiarowych opracował specjalną kamerą 3D, która w jednej obudowie skupia dwa obiektywy. Dzięki tej technologii mózg tworzy iluzję rzeczywistości 3D.

Jeśli to dla Was za mało i chcielibyście poczuć filmową akcję na własnej skórze, wówczas warto zdecydować się na ŠKODA 4DX®. Jest to sala dzięki, której będziecie mogli doświadczyć ekstremalnych wrażeń. Wiatr we włosach, ruchome fotele z symulatorami ruchu, krople wody czy wyczuwalne zapachy. A wszystko zsynchronizowane z wydarzeniami, które aktualnie mają miejsce na ekranie. Miałem okazję poczuć to na własnej skórze – wierzcie lub nie, ale robi to ogromne wrażenie!

sala ŠKODA 4DX, fot. materiały prasowe

W kinie znajdziemy również trzy sale okraszone dźwiękiem Dolby Atmos®. W trakcie seansu poczujecie się, jakby dźwięk dosłownie oplatał Was z każdej strony. Usłyszycie najcichszy szmer, każdą kroplę spadającą na ziemię. A w trakcie widowiskowej sceny akcji, poczujecie się, jakbyście byli w samym centrum wydarzeń.

Jeśli jesteście fanami komfortu to Cinema City Wroclavia jest dla Was idealnym miejscem. Znajdziecie tam strefę VIP z trzema kameralnymi salami kinowymi. Zostały one wyposażone w eleganckie, skórzane fotele, które są elektrycznie regulowane. Widzowie mogą relaksować się w trakcie projekcji 2D lub 3D. Oczywiście cena biletu jest wyższa, aniżeli cena regularnej wejściówki, jednak w momencie, gdy zdecydujecie się skorzystać z oferty strefy VIP, będziecie korzystać z najlepszych propozycji kulinarnych oraz napojów, kinowych przekąsek czy świeżo parzonej kawy. Wszystko bez limitu.

Eleganckie fotele ze strefy VIP, fot. materiały prasowe

Oczywiście Cinema City Wroclavia przygotowała w najbliższych tygodniach dla swoich widzów wiele interesujących propozycji filmowych. Poniżej znajdziecie niektóre z propozycji.

IMAX®: Thor: Ragnarok, Geostorm, Liga Sprawiedliwości, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
4DX®: Thor: Ragnarok, Geostorm, Liga Sprawiedliwości, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi
Dolby Atmos®: Blade Runner 2049, Thor: Ragnarok, Liga Sprawiedliwości, Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

W kinie odywać się będą również maratony filmowe. Jeśli jesteście fanami "Gwiezdnych wojen" to rezerwujcie sobie wolne na 13 grudnia. Odbędzie się wówczas maraton z filmami: Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocyGwiezdne wojny: ostatni Jedi.

sala Dolby Atmos®, fot. materiały prasowe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…