Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tata ma plan już 22 października tylko na FOX Comedy 0

W serialu Tata ma plan Matt LeBlanc, zdobywca Złotego Globu, wcielił się w rolę przedsiębiorcy Adama, którego żona Andi (Liza Snyder) po 13 latach przerwy postanawia wrócić do pracy. Dla Adama oznacza to jedno – opieka nad trójką dzieci spada właśnie na niego. Mężczyzna szybko odkrywa prawdę, z którą musi się w zmierzyć większość rodziców: jego małe aniołki to prawdziwi szaleńcy!

Fot. materiały promocyjne

Dlaczego aktor postanowił spróbować swoich sił i wcielił w rolę ojca?

W całej swojej karierze nigdy nie zagrałem roli mężczyzny, który jest w stałym związku. Nie grałem także rodzica, mimo że w realnym życiu nim jestem. Dlatego też czytając pierwsze szkice scenariusza, od razu pomyślałem, że będzie to bardzo ciekawe doświadczenie.

mówił w jednym z wywiadów

Adam czuje się w pełni przygotowany do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje pociechy, jednak jest bardzo zaskoczony tym, jak trudno jest opanować trójkę bałaganiarzy uzależnionych od internetu. Najstarsza córka Kate jest mistrzynią manipulacji, średni Teddy, pomimo ciągłych upomnień, nie jest w stanie utrzymać swoich rąk… poza spodniami, natomiast najmłodsza córka Emma zrobiła się bardzo niespokojna z powodu pójścia do przedszkola. Ale ze wsparciem i radami udzielanymi przez żonę oraz parę równie zestresowanych rodziców, Marie i Lowella, Adam przejmuje dowodzenie nad dzieciakami, ustanawia nowe zasady i odkrywa, że zaczyna odnosić sukcesy w swojej nowej "pracy".

Premierowe odcinki 1. sezonu Tata ma plan będzie można oglądać na FOX Comedy od niedzieli 22 października od godz. 21:05!

Źrodło: FOX

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…