Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

To nie koniec serialu Star Trek: Discovery. Będzie 2. sezon! 2

Znakomite wieści dla fanów serialu Star Trek: Discovery. CBS All Access ogłosiło, że produkcja otrzymała zamówienie na drugi sezon.

fot. materiały prasowe

W tym roku kultowy serial powrócił w odświeżonej wersji. Dzięki niemu możemy poznać nowych bohaterów, których misją jest odkrycie nowych światów i przywrócenie nadziei kolejnemu pokoleniu. Produkcja cieszy się sporą popularnością i chyba nikogo nie dziwi fakt, że ludzie odpowiedzialni za serię zdecydowali się dać zielone światło kolejnemu sezonowi.

Warto przypomnieć, że dzięki serialowi Star Trek: Discovery padł rekord rejestracji na platformie CBS All Access. To właśnie ten tytuł może pochwalić się lepszym wynikiem niż lutowe rozdanie nagród Grammy.

W Polsce widzowie mogą oglądać popularną produkcję na platformie Netflix.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Piotr Biernacki 2017-10-23

Pilot serialu był słaby, ale jak akcja przeniosła się na Discovery, zaczęło się robić ciekawiej. Nadal, jest to produkcja bez fajerwerków, ale daje się odcinek obejrzeć bez zasypiania z nudów. Największy minus serialu to deficyt ciekawych postaci.

Simon_Says Beznickowy 2017-10-23

@Beznickowy A to jakoś się łączy z rebootem filmowego ST? Chodzi mi o te części, co gra Zoe Saldana. Bo starego ST w ogóle nie ogarniam.

kzeglinski Simon_Says 2017-10-23

@Simon_Says To jest ta sama linia czasowa co seriale.

Simon_Says kzeglinski 2017-10-23

@kzeglinski Dzięki za info. Pozdrawiam.

Kasia 2017-10-24

Nawet nie wiedziałam, że powstał pierwszy sezon, a wy już o drugim rozprawiacie.

Proszę czekać…