Superprodukcja KRÓL ARTUR: LEGENDA MIECZA już na 4K UHD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD! 0

Król Artur: Legenda miecza to najnowszy film kultowego reżysera Guya Ritchiego i szalona wariacja na temat jednej z najsłynniejszych historii wszech czasów – legendy o królu Arturze. Produkcja, w której główne role zagrali Charlie Hunnam, Jude Law, Djimon Hounsou i Eric Bana jest już dostępna na 4K Ultra HD Blu-ray™, Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD.

Król Artur: Legenda miecza

Po tym, jak ojciec małego Artura – król Uther (Eric Bana) zostaje zamordowany, jego wuj Vortigern (Jude Law) zawłaszcza koronę dla siebie. Artur (Charlie Hunnam), odarty z prawa, które przysługuje mu z racji urodzenia, nie mając pojęcia, kim właściwie jest, przechodzi ciężką szkołę życia, dorastając na ulicy. Kiedy jednak udaje mu się wyciągnąć legendarny miecz Excalibur ze skały, jego dotychczasowe życie zmienia się nie do poznania. Musi udowodnić, że jest godzien swego dziedzictwa. Przyłącza się do rebelii, aby pokonać tyrana, który zamordował jego rodziców.

Król Artur: Legenda miecza

Guy Ritchie (Sherlock Holmes) wyreżyserował film na podstawie scenariusza, którego jest współautorem razem z Jobym Haroldem i Lionelem Wigramem. W rolę legendarnego Artura wcielił się Charlie Hunnam (Synowie Anarchii), któremu na ekranie partnerują między innymi dwukrotnie nominowany do Oscara® Jude Law (Sherlock Holmes), dwukrotnie nominowany do Oscara® Djimon Hounsou (Gladiator), Eric Bana (Troja), Astrid Bergès-Frisbey (Początek), Annabelle Wallis (Mumia), Poppy Delevingne (Absolutnie fantastyczne: Film) i Aidan Gillen (Gra o tron).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…