Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prezentujemy polski zwiastun Na karuzeli życia Woody’ego Allena 0

Prezentujemy polski zwiastun najnowszego filmu Woody’ego AllenaNa karuzeli życia. Wyczekiwany obraz z Jimem Belushim, Juno Temple, Justinem Timberlake'em i Kate Winslet w kinach od 1 grudnia.

fot. materiały promocyjne / Kino Świat

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro Na karuzeli życia, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.

Dla fanów Allena mamy niezwykle interesującą nowinę. Pierwszy polski pokaz filmu Na karuzeli życia odbędzie się w trakcie festiwalu Camerimage w Bydgoszczy 17 listopada o godzinie 15:15 (Opera Nova). Po projekcji odbędzie się spotkanie z autorem zdjęć, Vittorio Storaro.

Film do polskich kin trafi 1 grudnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…