Monica Bellucci może pojawić się w kolejnym Bondzie

fot. materiały promocyjne

Możliwe, że Daniel Craig będzie miał okazję spotkać na planie kolejnego filmu o Bondzie starą znajomą. W produkcji może wystąpić bowiem Monica Bellucci, którą oglądaliśmy już w Spectre.

Włoska gwiazda ponownie miałaby się wcielić w postać Lucii Sciarry. Skąd takie doniesienia? Bellucci, która przebywała ostatnio w Rzymie, gdzie otrzymała nagrodę imienia Virny Lisi, została zapytana przez dziennikarzy o ewentualny występ w następnej części przygód Agenta Jej Królewskiej Mości. Aktorka powiedziała tylko, że nie może nic powiedzieć. Jakiś czas temu w podobnych tonach wypowiadał się jej agent, który stwierdził, że nie będzie ani zaprzeczał, ani potwierdzał medialnych doniesień.

Podobno bardzo pozytywnie na ewentualny powrót zapatruje się Daniel Craig. Może w trakcie negocjacji z producentami Bonda 25 brytyjski aktor używał angażu Bellucci, jako jednego z argumentów? My wiemy jedno – Moniki Bellucci na ekranie nigdy za wiele i bardzo chętnie zobaczylibyśmy ją jeszcze raz w objęciach Jamesa Bonda.

Premiera Bonda 25 została zaplanowana na 8 listopada 2019 roku. Na razie nie wiadomo, kto stanie za kamerą widowiska.

Źrodło: Variety


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)