Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Monica Bellucci może pojawić się w kolejnym Bondzie 0

Możliwe, że Daniel Craig będzie miał okazję spotkać na planie kolejnego filmu o Bondzie starą znajomą. W produkcji może wystąpić bowiem Monica Bellucci, którą oglądaliśmy już w Spectre.

fot. materiały promocyjne

Włoska gwiazda ponownie miałaby się wcielić w postać Lucii Sciarry. Skąd takie doniesienia? Bellucci, która przebywała ostatnio w Rzymie, gdzie otrzymała nagrodę imienia Virny Lisi, została zapytana przez dziennikarzy o ewentualny występ w następnej części przygód Agenta Jej Królewskiej Mości. Aktorka powiedziała tylko, że nie może nic powiedzieć. Jakiś czas temu w podobnych tonach wypowiadał się jej agent, który stwierdził, że nie będzie ani zaprzeczał, ani potwierdzał medialnych doniesień.

Podobno bardzo pozytywnie na ewentualny powrót zapatruje się Daniel Craig. Może w trakcie negocjacji z producentami Bonda 25 brytyjski aktor używał angażu Bellucci, jako jednego z argumentów? My wiemy jedno – Moniki Bellucci na ekranie nigdy za wiele i bardzo chętnie zobaczylibyśmy ją jeszcze raz w objęciach Jamesa Bonda.

Premiera Bonda 25 została zaplanowana na 8 listopada 2019 roku. Na razie nie wiadomo, kto stanie za kamerą widowiska.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Simon_Says 2017-11-11

No tak. Bo Bellucci w Spectre to miała rolę mega:-) Nie dementuje doniesień, żeby o tym pisano. Ważne, że plotkarze plotkują. Monica Cię wykorzystała i nie musiała Ci za to płacić jak swoim PRowcom. Ale akurat tutaj to Ci zazdroszczę:-P

Proszę czekać…