Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Sobota, Popek i Matheo w teledysku promującym gangsterski Totem 0

Prezentujemy oficjalny teledysk promujący gangsterski film Totem, który wejdzie na ekrany kin 24 listopada. Utwór został nagrany wspólnie przez bardzo popularnych muzyków – Sobotę, Popka i Matheo.

Teledysk promujący polski film Totem został nagrany wspólnie przez Michała Sobolewskiego, Mateusza Schmidta oraz Pawła Mikołajuwa. Pierwszy z nich to znany szerzej pod pseudonimem Sobota charyzmatyczny reper, którego teledyski mają wielomilionowe wyświetlenia, a albumy muzyczne pojawiały się w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Drugi z artystów to lubujący się w kontrowersjach Popek Monster. Zdobył szeroką popularność dzięki zespołowi Gang Albanii, brał też udział w galach KSW, na których jego walki wzbudzały największe emocje. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest natomiast Matheo, producent uznawany za jednego z najlepszych w Polsce, który w swojej karierze współpracował z najchętniej oglądanymi w naszym kraju muzykami na portalu YouTube. Realizacją obrazu do teledysku Totem zajęła się ekipa 9Liter Filmy, Stoprocent oraz Kino Świat.

Prezentujemy poniżej oficjalny teledysk promujący film. Sobota, Popek, Matheo – Totem (prod. Matheo):

Nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. Totem został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W rolach głównych: wschodząca gwiazda młodego pokolenia – Karol Bernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał „Sobota” Sobolewski, raper, członek kontrowersyjnego zespołu „Gang Albanii” – Paweł „Popek” Mikołajuw oraz utalentowane aktorki: Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława LindyAleksandra Linda.

Reżyserii podjął się Jakub Charon – debiutujący w fabule autor krótkometrażowego obrazu „Skupienie”. Totem został wyprodukowany przez firmę Lightcraft, która wzięła udział w powstaniu takich filmów jak: Ostatnia rodzina, Carte Blanche, Jeziorak i Róża. W celu maksymalnego oddania prawdziwej atmosfery realiów przestępczego światka, do wielu ról w filmie zatrudniono prawdziwych gangsterów.

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jest jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej spirali zemsty, której nikt nie będzie już w stanie opanować.

Totem pojawi się na ekranach kin 24 listopada 2017 roku. Poniżej oficjalny zwiastun filmu.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Simon_Says 2017-11-10

audiotune, yeah, gdy nie umiem śpiewać włączam audiotune, yeah, audituneee

Simon_Says 2017-11-10

"pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości"…taa, bo polscy przestępcy to nie są zwykli ludzie to przybysze z innej planety czy coś;-) co za tani tekst hehe

Redox 2017-11-10

Ale rak :D

Asmodeusz 2017-11-09

o ile sobota ma ciekawy głos i wypada całkiem fajnie to popek standardowo beznadziejny cos tam sobie gra i śpiewa sam teledysk ok nic co by zwalało z nóg

Proszę czekać…