Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Artur Żmijewski opowiada o Paddingtonie 0

Pod koniec roku do polskich kin zawita druga część przygód sympatycznego misia Paddingtona. Nagrania dubbingu trwają w najlepsze. Jedną z gwiazd, która użycza swojego głosu jest Artur Żmijewski. Wciela się on w tytułową postać.

fot. materiały promocyjne

Wielką frajdę sprawiła mi wiadomość, że znowu będę misiem. Paddington ma niesamowitą wiarę w ludzi i ich dobro. Prostolinijność i wielkoduszność misia chwytają za serce.

powiedział Artur Żmijewski.

Dla Artura Żmijewskiego i Paddingtona najważniejsi są dziecięcy odbiorcy filmu. Dlatego obydwaj zaangażowani są we współpracę z organizacją UNICEF.

Miś Paddington dobrze wie jak to jest znaleźć się w obcym kraju pośród obcych ludzi. Taka sytuacja dotknęła i dotyka setek tysięcy dzieci na całym świecie, które z powodu wojen musiały opuścić swoje domy. Paddington i ja wspólnie walczymy o dobro i prawo do domu dla dzieci na całym świecie.

dodał aktor

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłon­ności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe funda­mentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Premiera 29 grudnia.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…