Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Cruise może zagrać w nowym filmie Quentina Tarantino 0

Co prawda Quentin Tarantino wciąż nie doszedł do porozumienia z żadnym studiem w sprawie realizacji swojego kolejnego filmu, ale w sieci pojawiają się informacje obsadowe. Nowym nazwiskiem łączonym z produkcją jest Tom Cruise.

fot. materiały promocyjne

Ponoć panowie odbyli już spotkanie w trakcie, którego rozmawiali na ten filmu i ewentualnego angażu. Jeśli udałoby się reżyserowi namówić Cruise’a do zagrania w produkcji, to patrząc na resztę nazwisk łączonym z tytułem, moglibyśmy dostać plejadę największych hollywoodzkich gwiazd. W mediach padły już takie nazwiska, jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio oraz Margot Robbie. Ta ostatnia miałaby się wcielić w postać Sharon Tate.

Na pokładzie pojawił się natomiast David Heyman. Człowiek najbardziej znany z franczyzy "Harry’ego Pottera" będzie jednym z producentów. Oczywiście dla samego Tarantino jest teraz ważne, aby znaleźć dla swojego nowego filmu odpowiedni "dom". W grze jest kilka wytwórni i nadal nie podjęto decyzja, która zajmie się sfinansowaniem. Podobno budżet obrazu ma wynieść 100 milionów dolarów. Premiera miałaby się odbyć w 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Simon_Says 2017-11-15

I przepraszam że nazwałem narcyzem Toma Cruise’a. Wszyscy to wiedzą, ale tutaj chyba nie wypada pisać prawdy. Także TEN aktor wcale nie ssie i jego kariera nie na nic wspólnego z hollywoodzką sektą scjentologiczną. Dziękuję

Simon_Says 2017-11-15

You know this Tom? ……hello, is it me you’re lookong for?

Simon_Says 2017-11-15

Dajesz Quentin. Co byś nie wymyślił idę w ciemno. Tak jak Nolan i jego Heath. Nie wierze, żeby ten narcyz wszedł na ten poziom, ale ze względu na Ciebie trzymam mocno kciuki. I kręć go wreszcie. Chcę obejrzeć

Proszę czekać…