Tom Cruise może zagrać w nowym filmie Quentina Tarantino

fot. materiały promocyjne

Co prawda Quentin Tarantino wciąż nie doszedł do porozumienia z żadnym studiem w sprawie realizacji swojego kolejnego filmu, ale w sieci pojawiają się informacje obsadowe. Nowym nazwiskiem łączonym z produkcją jest Tom Cruise.

Ponoć panowie odbyli już spotkanie w trakcie, którego rozmawiali na ten filmu i ewentualnego angażu. Jeśli udałoby się reżyserowi namówić Cruise’a do zagrania w produkcji, to patrząc na resztę nazwisk łączonym z tytułem, moglibyśmy dostać plejadę największych hollywoodzkich gwiazd. W mediach padły już takie nazwiska, jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio oraz Margot Robbie. Ta ostatnia miałaby się wcielić w postać Sharon Tate.

Na pokładzie pojawił się natomiast David Heyman. Człowiek najbardziej znany z franczyzy "Harry’ego Pottera" będzie jednym z producentów. Oczywiście dla samego Tarantino jest teraz ważne, aby znaleźć dla swojego nowego filmu odpowiedni "dom". W grze jest kilka wytwórni i nadal nie podjęto decyzja, która zajmie się sfinansowaniem. Podobno budżet obrazu ma wynieść 100 milionów dolarów. Premiera miałaby się odbyć w 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)