Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gal Gadot potwierdza odejście Bretta Ratnera 0

O tym mówiło się od jakiegoś czasu i w zasadzie mogliśmy tylko czekać na oficjalne potwierdzenie. Tak też się stało za sprawą wywiadu, którego udzieliła Gal Gadot w programie TODAY.

fot. materiały promocyjne

Aktorka odniosła się do medialnych informacji, według których z produkcji "Wonder Woman 2" miał zostać usunięty producent Brett Ratner. Niedawno został on oskarżony o molestowanie, co było powodem rzekomego ultimatum Gal Gadot. Zażądała, aby usunąć Ratera z ekipy zajmującej się realizacją kontynuacji.

Prawda jest taka, że wielu ludzi zaangażowanych w tworzenie tego filmu, nie tylko ja, wyrażało podobne opinie. Wszyscy wiedzieli, że tak należy postąpić. Ja sama nie stawiałam żadnych warunków, ponieważ decyzje zostały już podjęte zanim pojawiły się pierwsze artykuły.

wyjawiła aktorka

Tym samym otrzymaliśmy oficjalnie potwierdzenie zakończenia współpracy, pomiędzy producentem a wytwórnią Warner Bros. Pictures. Teraz czekamy na dalsze informacje związane z sequelem tegorocznego przeboju. Miejmy nadzieję, że będą one dotyczyły już spraw czysto filmowych.

Premiera "Wonder Woman 2" w listopadzie 2019 roku.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…