Nowy Predator nadchodzi - Gwiazda opowiada o filmie 0

Premiera najnowszego Predatora planowana jest na sierpień 2018 roku. My mamy nie lada gratkę dla fanów już teraz. Aktor Edward James Olmos, w wywiadzie dla Cinema Blend opowiedział co nieco o kulisach kręcenia nowej części. Czego możemy się spodziewać?

Reżyser i scenarzysta Shane Black stawia na humor. Nowy Predatora wciągnie Was jeszcze bardziej w wir przygód, a pojawienie się całkiem nowych, młodych bohaterów ma bawić do łez. Wszystko za sprawą scenariusza, który został napisany z pomysłem i polotem godnym największych hitów.

Keegan i Thomas Jane…Razem połączeni w trzy pary. Sześciu facetów, każdy po przejściach – zespół stresu pourazowego i pobyt w zakładzie dla obłąkanych. Twórcy wpuszczają do szpitala główną bohaterkę. Ona sprawia, że chłopaki znikają. Tak to zaplanowali scenarzyści. On zostaje wciągnięty, świat oszalał, dzieci są wypuszczane. Wszystko z powodu dziwnego incydentu z Predatorami. To szaleństwo, naprawdę szaleństwo. Jestem podekscytowany z tego powodu, nie mam pojęcia co będzie dalej. Mam dobre przeczucia związane z tą produkcją. Zakładam, że będzie zabawnie i zostanie zachowana mordercza konwencja Predatora.

powiedział Olmos

Edward James Olmos na samą myśl o premierze ma ciarki. Jak Wam podoba się pomysł na odświeżonego humorem i nową intrygą Predatora?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-11-30

sam nie wiem co o tym filmie sądzić na pewno cieszę się a kolejna odsłonę predatora ale czy te film będzie udany to wielka niewiadoma może faktycznie będzie takdobry jak mówią

Proszę czekać…