Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wielkie stwory w widowiskowym zwiastunie Rampage 2

Warner Bros. Pictures zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun widowiska Rampage. Szykuje się na wielkim ekranie jeszcze większa rozwałka. Czy tym razem Dwayne Johnson da radę? Zobaczcie zapowiedź filmu.

Prymatolog Davis Okoye, który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Premiera zaplanowana jest na 20 kwietnia 2018 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Asmodeusz 2017-11-30

Jest w tym Rock więc pewie wyjdzie hit, a co do samego zwiastunu może nie powala to wszytsko a kolana a scenaiusz raczej leży ale zobaczę dla efektów

Jakub Kucharski 2017-11-17

Z jednej strony, trochę sztucznie. Ale i tak bardzo chciałbym to obejrzeć, wygląda na po prostu głupiutki, zabawny film akcji. Brakuje mi takich.

Krzysztof 2017-11-17

Godzilla kontra King Kong – wcześniej, niż się spodziewaliśmy xD
Jakby co samą grę pamiętam oczywiście :P

Proszę czekać…