Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

James Franco gwiazdą nowego spin-offu X-Menów 1

20th Century Fox nadal zamierza poszerzać swoje uniwersum z mutantami. Ogłoszono, że powstanie kolejny spin-off, a jego gwiazdą może zostać James Franco.

fot. materiały promocyjne

Aktor, który miał już okazję występować w komiksowej ekranizacji (chyba wszyscy pamiętamy go z roli Harry’ego Osborna w filmach o Spider-Manie), miałby się wcielić w postać znaną, jako Jamie Madrox, czyli Multiple Man. Film na razie nie posiada jeszcze tytułu. Scenariusz produkcji dostarczył Allan Heinberg, człowiek, który napisał skrypt do tegorocznego hitu – Wonder Woman. Jednym z producentów ma być oczywiście Simon Kinberg. Jeśli chodzi o stanowisko reżysera, to w mediach pojawiło się nazwisko Matthew Vaughna.

Jamie Madrox a.ka Multiple Man to mutant potrafiący replikować komórki własnego ciała, dzięki czemu może stworzyć idealny duplikat samego siebie. Oczywiście następnie może go wchłonąć zachowując przy tym wszystkie jego wspomnienia oraz umiejętności.

Dla tego bohatera nie byłby to debiut w uniwersum X-Men. Multiple Man pojawił się w filmie X-Men: Ostatni bastion, a zagrał go Eric Dane.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…