Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

1200 statystów i Olaf Lubaszenko jako Święty Mikołaj 1

W Gdańsku rozpoczęły się zdjęcia do komedii świątecznej noszącej tytuł Miłość jest wszystkim. 1200 statystów, plejada gwiazd – w tym Mateusz Damięcki i Olaf Lubaszenko jako Święty Mikołaj – oraz Gdańsk, jakiego jeszcze nie widzieliście! Wszystko to w nowej kinowej produkcji TVN i Akson Studio.

Olaf Lubaszenko jako Święty Mikołaj w komedii Miłość jest wszystkim, fot. Kino Świat.

TVN i Akson Studio przygotowują wspólny projekt filmowy. Miłość jest wszystkim to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych wystąpią: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Bałas.

Dystrybutorem filmu jest Kino Świat, premiera kinowa tytułu przewidziana jest na listopad 2018 roku. Pierwszy klaps na planie padł 14 listopada 2017 roku w Gdańsku.

Mateusz Damięcki w filmie Miłość jest wszystkim, fot. Kino Świat.

Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to wielki chaos, który potrafi zburzyć doskonałe plany. W najnowszej komedii Miłość jest wszystkim grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Oto nadchodzi czas życiowych zmian i świątecznej historii ku pokrzepieniu serc. Bo miłość jest wszystkim! Wystarczy tylko w nią uwierzyć – tak jak w Świętego Mikołaja, by stał się prawdziwy cud.

W najbliższych dniach powstaną najbardziej spektakularne sceny filmu, nawiązujące do świątecznej tradycji, którą zna każdy mieszkaniec Gdańska. Czegoś takiego jeszcze nie było – 1200 statystów będzie brało udział w scenach, czekając na statek, którym przypłynie Św. Mikołaj.

Gdańsk w kadrze z komedii Miłość jest wszystkim, fot. Kino Świat.

Dorota Chamczyk – producent TVN:

Nasz film Miłość jest wszystkim opowiada o tym, co najważniejsze, czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie i ludzka solidarność. Za rok o tej porze zaprezentujemy widzom ciepłą, wzruszającą i pełną humoru opowieść "ku pokrzepieniu serc". Wierzę w to, że jest miejsce na kino dobrych emocji i na zupełnie nową komedię świąteczną.

Michał Kwieciński – producent i reżyser:

Mamy wspaniałych aktorów i wspaniałe miasto Gdańsk, które będzie bohaterem tego filmu. To właśnie do Gdańska już od 15 lat rzeką Motławą przybywa Św. Mikołaj. To niezwykłe wydarzenie i pokażemy je w filmie, żeby wiedzieli o tym nie tylko gdańszczanie. Po pierwszym dniu zdjęciowym jestem zachwycony i nie mogę się już doczekać wyzwań, które jeszcze przed nami.

Miłość jest wszystkim do kin wejdzie w listopadzie 2018 roku. Musimy więc jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…