Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Aktor z serialu Stranger Things nagrywa album muzyczny! 0

Znany doskonale widzom serialu Stranger Things Finn Wolfhard nie jest tylko młodym, obiecującym aktorem, który rozkochał w sobie tysiące osób, ale ma również zespół muzyczny i niedługo wydaje płytę.

Finn gra w kapeli o nazwie Calpurina i zapowiada, że ich nowa EP-ka się zbliża. Ostatnio wiele osób dowiedziało się, że zajmuje się również muzyką, podczas gościnnego występu na koncercie Marca Demarco, gdzie zrobił show solowym występem na gitarze. Ludzie w wytwórni są otwarci na nasze pomysły – mówi aktor serialu „Stranger Things” w oficjalnym oświadczeniu. Cieszę się też, że będziemy pracować z Cadien Lakekocham pracę tego gościa, a i on okazał się być fantastycznym człowiekiem – dodał Wolfhard. Nagranie poniżej nie pozostawia wątpliwości.

Nadchodzący krążek wyprodukuje Cadien Lake, wokalista znany z zespołu Twin Peaks. Ciekawe jakie jeszcze talenty pokaże nam serialowy Mike Wheeler. Warto się przyglądać i śledzić poczynania tego utalentowanego czternastolatka, który mimo tak młodego wieku, już dążył narobić hałasu. :)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…