Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Młodzi Tytani powstrzymują atak UFO 0

Ziemia jest w niebezpieczeństwie. UFO atakuje planetę i porywa z niej zwierzęta. Jakby tego było mało, mieszkańców pewnego miasteczka zdominowała nienawiść i złe emocje. Czy Młodym Tytanom uda się uporać ze wszystkimi problemami? Nowe przygody dzielnej drużyny będzie można oglądać od 27 listopada na antenie Cartoon Network.

Drużyna bohaterów po raz kolejny będzie musiała stanąć w obronie naszej planety. W nowych odcinkach czwartego sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” światu zagraża UFO. Podstępni kosmici zakradają się na Ziemię i porywają z niej krowy. Robin, Gwiazdka, Cyborg, Raven i Bestia muszą ich powstrzymać, zanim będzie za późno. Innym razem Tytani przybędą do miasteczka, w którym mieszkańcy przepełnieni są nienawiścią i bardzo się nie lubią. Okazuje się, że to przez Raven, która w przypływie zazdrości wypowiedziała złe życzenie. Teraz trzeba zrobić wszystko, by odwrócić działanie zaklęcia i przywrócić porządek w mieście.

Młodzi herosi będą też musieli uporać się z wewnętrznymi kłopotami. Robin dostanie obsesji na punkcie złota, a po tym jak Gwiazdka pocałuje go w rękę, nie będzie chciał już nigdy umyć swojej dłoni. Jednak jego deklaracja pociągnie za sobą katastrofalne konsekwencje. Z kolei Bestia, szukając pieniędzy potrzebnych na spełnienie jednego ze swoich marzeń, będzie zmuszony pójść do pracy i zatrudni się w fast-foodzie.

Premiera nowych przygód Młodych Tytanów 27 listopada na antenie Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:20.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…