Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kevin Smith bardzo lubi Ligą Sprawiedliwości 0

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kevin Smith jest wielkim fanem komiksowych ekranizacji, a w szczególności tych od DC Comics. Od czasu do czas staje nawet za kamerą, niektórych odcinków seriali tworzonych przez stację The CW.

fot. materiały promocyjne

Reżyser, a także aktor często wypowiada się na tematy związane z Kinowym Uniwersum DC. W jednym z niedawnych podcastów, Kevin Smith zabrał głos w sprawie Ligi Sprawiedliwości, która dla wielu okazała się być sporym rozczarowaniem.

Do tej pory widziałem Ligę Sprawiedliwości dwukrotnie. Lubię ją. Są w niej elementy, które sprawiały, że mogłem się zagłębić i być szczęśliwy. Były momenty, że rosło mi serce. Danny Elfman stworzył muzykę, gdzie wykorzystał swoją wcześniejszą pracę. Jest ujęcie na Batmana, gdzie w tle leci motyw z filmu "Batman" Tima Burtona.

powiedział filmowiec

Widać, że Smith to prawdziwy fan superbohaterów. Dla nie niego nie do końca liczy się jakość filmu, a fakt, że może spotkać się z tymi postaciami i zobaczyć ich przygody na wielkim ekranie. A może po prostu liczy na jakiś angaż od Warner Bros. Pictures, przy którymś z kolejnych projektów?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…