Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Latające renifery i świąteczna magia w zwiastunie komedii Mikołaj i spółka 0

Latające renifery i świąteczna magia w zwiastunie komedii Mikołaj i spółka. Te święta będą magiczne!

fot. materiały dystrybutora / Kino Świat

Magia świąt, latające renifery ani nawet sanie z trybem niewidzialności nie pomogą w tym roku Mikołajowi uratować Gwiazdki, jeżeli ten nie znajdzie lekarstwa dla 92 000 chorych elfów z Fabryki Prezentów! Tak zaczyna się wielka przygoda, która pojawi się na kinowych ekranach już w Mikołajki – 6 grudnia.

Komedia Mikołaj i spółka to nowe dzieło reżysera hitu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra, w której głosem Świętego Mikołaja przemówi Wojciech Malajkat a w Śnieżynkę przemieni się popularna piosenkarka – Sarsa. Przedstawiamy pełen świątecznej magii oficjalny polski zwiastun oraz kadry z filmu.

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Premiera 6 grudnia.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…