Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ania, nie Anna – rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu 0

Właśnie wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu serialu Netfliksa, Ania, nie Anna. Twórcami 10 odcinków nowego sezonu są m.in. trzykrotna laureatka Emmy – scenarzystka Moira Walley-Beckett oraz producentka wykonawcza Miranda de Pencier.

fot. materiały prasowe / Netflix

Netflix, CBC i Northwood Entertainment ogłosili rozpoczęcie prac nad drugim sezonem serialu Ania, nie Anna. W Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda właśnie trwają zdjęcia do 10 odcinków, które widzowie na całym świecie będą mogli oglądać już w przyszłym roku. W Kanadzie serial emituje stacja CBC, w pozostałych krajach przygody Ani można oglądać w serwisie Netflix.

Poniżej możecie wypowiedzieć wypowiedzi ludzi związanych produkcją serialu.

Ukazanie współcześnie palących problemów z perspektywy ukochanej postaci to emocjonujące przedsięwzięcie. Mam nadzieję, że ten sezon rozpali, zjednoczy i zainspiruje młodych ludzi na całym świecie!

Moira Walley-Beckett nie ukrywa poruszenia

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani scenariuszem drugiego sezonu wyczarowanym przez Moirę i jej zespół scenarzystek. Świat "Ani, nie Anny" rozwija się w zaskakujący, wyjątkowy i emocjonujący sposób.

mówi producentka wykonawcza i Prezes Northwood Entertainment, Miranda de Pencier

Dzięki temu niezwykłemu, pełnemu piękna i humoru serialowi, który w poruszający sposób pokazuje poszukiwanie swojego miejsca na ziemi, Kanadyjczycy na nowo zakochali się w Ani. Nie możemy się doczekać, żeby podzielić się drugim sezonem nie tylko z widzami CBC, ale także – dzięki współpracy z Netfliksem.

komentuje Sally Catto, szefowa programowa CBC

Jesteśmy zachwyceni powrotem na Zielone Wzgórze po więcej przygód pełnej życia Ani Shirley, ale także tym, że możemy pokazać zapierające dech w piersiach krajobrazy Wyspy Księcia Edwarda i Ontario widzom Netfliksa na całym świecie.

powiedziała Elizabeth Bradley, wiceprezes Netflix ds. treści.

Kolejny sezon adaptacji ponadczasowej powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery będzie dalej wytyczał nowe szlaki i z
udziałem nowych bohaterów i wątków poruszy kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 14-letniej bohaterki.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…