Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Lando nie powróci w Ostatnim Jedi - dziś wiemy, dlaczego! 0

Mamy złą nowinę dla wszystkich tych, którzy liczą, że stary kompan Hana Solo pojawi się w Ostatnim Jedi. Zarówno reżyser widowiska, jak i odtwórca postaci Lando, Billy Dee Williams, wyznali, że postać nie powróci w Epizodzie VIII.

Nie chcę, aby fani pokładali nadzieję w jego powrót. Nie zobaczycie go w filmie – nigdy nie miał się w nim pojawić. Uwielbiam tę postać. Fajnie byłoby zobaczyć go po raz kolejny, jednak zupełnie nie pasował do opowiadanej historii.

Lando Calrissian nie pojawił się również w Przebudzeniu Mocy. Następnym filmem, w którym zaprezentowana zostanie jego postać, będzie Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. W odmłodzonego bohatera wcieli się Donald Glover.

Przyjaciel Hana Solo zadebiutował w Imperium kontratakuje. Później pomagał Rebelii w walce ze Szturmowcami i Darthem Vaderem w trakcie Powrotu Jedi. Lando pojawił się również w kilku epizodach serialu animowanego Star Wars: Rebelianci.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi trafią na ekrany polskich kin 14 grudnia.

Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…