Andy Serkis powygłupia się u boku Setha Rogena i Charlize Theron

Andy Serkis dołączył właśnie do obsady filmu "Flarsky". Produkcja przedstawi historię potentata medialnego, u którego zatrudnia się pechowy dziennikarz, grany przez Setha Rogena.

Reżyserem komedii został Jonathan Levine, znany z Cichej nocy i Babskich wakacji. Za scenariusz odpowiada autor kontrowersyjnego Wywiadu ze Słońcem Narodu, Dan Sterling.

Seth Rogen wcieli się w postać pechowego dziennikarza, Freda Flarsky’ego, starającego się spotkać z bohaterką, graną przez Charlize Theron. Kobieta jest jego miłostką z czasów dzieciństwa, sprawującą również rolę opiekunki malca. Obecnie zasiada ona na stanowisku Sekretarza Stanu, co czyni z niej jedną z najtrudniej dostępnych osób na Ziemi.

Nie wiadomo, kogo zagra Andy Serkis. Aktor zasłynął z wcielania się w postacie, tworzone w technice motion capture – nie wydaje się jednak, by twórcy komedii sięgnęli po ten efekt. Odtwórca postaci Golluma już wkrótce pojawi się na dużym ekranie w widowisku kinowego uniwersum Marvela, Czarnej Panterze.

"Flarsky" powstaje w Montrealu. Data premiery filmu zaplanowana została na 9 lutego 2019 roku.

Źrodło: variety.com


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.