Joss Whedon wciąż reżyseruje Batgirl

Pomimo wczorajszych plotek na temat utraty stołka reżysera przez Jossa Whedona w nadchodzącym filmie z uniwersum DCEU Batgirl, EW potwierdziło, że reżyser jest nadal związany z projektem.

Dla Whedona byłaby to czwarta duża produkcja superbohaterska. Ma na koncie dwie części Avengers ze studia Marvel oraz film Liga Sprawiedliwości (od piątku w naszych kinach), gdzie był wymieniony jako scenarzysta oraz był reżyserem ekspansywnych dokrętek.

Według tego co pisało Entertaiment Weekly pół roku temu, osoby stojące za produkcją filmu zamierzają skorzystać z cyklu "The New 52" i tamtejszej wersji tej postaci. Twórczynią komiksów o Batgirl jest Gail Simone. Opowiadają one o walce tytułowej superbohaterki z przestępczością Gotham na kilka lat przed pamiętnym spotkaniem z Jokerem, po którym została sparaliżowana.

Źrodło: Entertaiment Weekly


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.