Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jude Law może zostać mentorem Kapitan Marvel! 0

Rodzina Marvela może niebawem powiększyć się o kolejne głośne nazwisko. Jude Law prowadzi bowiem negocjacje z Marvelem w sprawie występu w jednym z kolejnych widowisk należących do kinowego uniwersum.

fot. materiały promocyjne

Aktor, którego jakiś czas temu mogliśmy oglądać w serialu Młody papież miałby zagrać jedną z głównych ról w produkcji Kapitan Marvel. Gwiazdą filmu będzie Brie Larson, która wcieli się w tytułową superbohaterkę. W obsadzie jest także Samuel L. Jackson, który powróci do roli Nicka Fury’ego. Czarny charakter ma zagrać natomiast Ben Mendelsohn, który prawdopodobnie sportretuje lidera złowrogiej rasy Skrulli pochodzącej z kosmosu.

A kogo miałby zagrać Jude Law? Aktor miałby wcielić się w Mar-Vella, bohatera rasy Kree. Postać znana również, jako doktor Walter Lawson odpowiadała za wypadek wskutek, którego Carol Denvers zyskała swoje moce i przywdziała kostium Kapitan Marvel.

Akcja samego filmu ma być osadzona w latach dziewięćdziesiątych i być prequelem tego, co później widzieliśmy w Kinowym Uniwersum Marvela. Premiera Kapitan Marvel zaplanowana jest na 8 marca 2019 roku. Reżyseruje duet Anna Boden i Ryan Fleck.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…