Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W widowisku X-Men: Dark Phoenix zginie kluczowa postać 0

Prace na planie widowiska X-Men: Dark Phoenix zakończyły się już jakiś czas temu, jednak nadal producenci nie zaprezentowali nam żadnych konkretnych materiałów promujących film. Warto jednak pamiętać, że do premiery filmu pozostał jeszcze niemalże rok.

Pomimo tego w sieci zaczynają pojawiać się spekulacje dotyczące tego, co możemy zobaczyć w trakcie seansu. Niektórzy uważają, że w trakcie całkowitej przemiany Jean Grey w postać Dark Phoenix dojdzie do śmierci, którejś z kluczowych postaci. I tutaj na celowniku pojawiają się Mystique, Magneto, Professor X lub Bestia. Możliwe, że uśmiercenie, któregoś z ważnych bohaterów będzie miało związek z aktorami, którzy nie chcą dłużej występować w Kinowym Uniwersum X-Men.

W pewnym momencie Jean Grey straci kontrolę nad swoimi mocami i po prostu uderzy wiązką energii w stronę jednej z postaci, co będzie się wiązało z jednoznaczną śmiercią. Oczywiście na razie należy traktować te informacje, jako plotki, jednak trzeba przyznać, że nie są one jakoś niesamowicie zaskakujące.

Reżyserem filmu jest Simon Kinberg, dla którego jest to debiut na tym stanowisku. Wcześniej pracował głównie, jako producent filmów o X-Menach.

Źrodło: http://thathashtagshow.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…