Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Wielkie przeboje w zwiastunie komedii Gotowi na wszystko. Exterminator 0

Takiej komedii w polskich kinach jeszcze nie grali! Doskonała obsada, niebanalna fabuła i wielkie przeboje, które trafią w najbardziej niewzruszone serca. Gotowi na wszystko. Exterminator w pierwszym zwiastunie. Zobaczcie sami.

Krzysztof Czeczot, Piotr Rogucki i Piotr Żurawski w komedii Gotowi na wszystko. Exterminator, fot. Anna Gostkowska/Mikołaj Tym.

Gotowi na wszystko. Exterminator to nowa komedia twórców obsypanych nagrodami filmów: Ostatnia rodzina i Carte Blanche. Za podstawę scenariusza posłużyła tu odnosząca wielkie sukcesy sztuka teatralna. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć popisy aktorskie takich gwiazd jak: Paweł Domagała, Piotr Rogucki, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało, Eryk Lubos, Dorota Kolak i wielu innych. Film wyreżyserował Michał Rogalski (Letnie przesilenie, Przepis na życie) na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Przemysławem Jurkiem.

Prezentujemy oficjalny zwiastun komedii, która na wielkich ekranach pojawi się 5 stycznia 2018 roku.

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę.

Paweł Domagała i Krzysztof Czeczot w filmie Gotowi na wszystko. Exterminator, fot. Anna Gostkowska/Mikołaj Tym.

Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru.

Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…

Gotowi na wszystko. Exterminator w kinach pojawi się od 5 stycznia 2018 roku.

Agnieszka Więdłocha w komedii Gotowi na wszystko. Exterminator, fot. Anna Gostkowska/Mikołaj Tym.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…