Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Subskrypcje długoterminowe w Showmax taniej na Black Friday 0

Showmax we współpracy z PayU wprowadza po raz pierwszy długoterminowe subskrypcje na korzystanie z serwisu. Z okazji Black Friday na amatorów filmów i seriali czeka wyjątkowa promocja. Wybierając abonament na 3, 6 lub 12 miesięcy użytkownicy będą mogli zaoszczędzić nawet do 25%.

fot. materiały prasowe

W wyniku nawiązania współpracy z PayU na Showmax pojawiły się abonamenty długoterminowe, z które można zapłacić korzystając z wygodnej metody, czyli szybkiego przelewu internetowego (tzw. pay by linka) za pośrednictwem operatora platności.

Kupując subskrypcję w okresie promocji na trzy miesiące klienci zapłacą 55zł, na sześć – 99zł, a opłacając 12-miesięczną subskrypcję zapłacą 179zł, dzięki czemu oszczędzają 59,80zł. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie showmax.com i wybrać opcję abonamentu przedpłaconego. Promocja rozpoczyna się 24 listopada i potrwa co najmniej do końca roku.

Płatność za opcje przedpłacone jest realizowana za pośrednictwem PayU z wykorzystaniem karty płatniczej, przelewu online lub Blik – te dwie ostatnie opcje to nowość dla użytkowników Showmax.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…