Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Znamy obsadę SNL Polska - polskiej edycji legendarnego show 0

Saturday Night Live to najdłużej emitowany show typu late night w historii, z 43 sezonami i niezliczonymi nagrodami na koncie. Widzowie obejrzą show na żywo w każdą sobotę.

fot. materiały prasowe / Showmax

Program nagrywany jest z udziałem publiczności i emitowany na żywo. Składa się ze skeczy odgrywanych przez grupę aktorów. W odcinkach występują również gościnnie znane osobowości ze świata kultury, filmu, telewizji, show-biznesu, muzyki i polityki, które pełnią rolę gospodarza danego odcinka. Rozpoczynają go monologiem nawiązującym do aktualnych wydarzeń i występują w skeczach. Stałym punktem programu jest również występ gwiazdy muzycznej. W polskiej edycji tego legendarnego show nie będzie inaczej. Niebawem dowiemy się kto ze znanych i lubianych zdecydował się na udział w programie, który bywa na ustach całego świata. Natomiast już dziś na jaw wychodzi informacja kogo zobaczymy w obsadzie SNL Polska!

Aktorzy teatralni, filmowi, telewizyjni i kabaretowi. Wyjątkowe talenty improwizatorskie, parodystyczne i muzyczne. A przede wszystkim ludzie ciekawi i kreatywni do granic możliwości, których energia podczas tworzenia tego programu nieustannie nas zaskakuje. Jestem przekonany, że zaprezentują się widzom w swoich najlepszych wcieleniach. Laura Breszka, Monika Babula, Karolina Piechota, Helena Ganjalyan, Magda Smalara, Sebastian Stankiewicz, Kamil Pruban, Michał Meyer, Michał Zieliński, Szymon Mysłakowski i Mateusz Grydlik. To właśnie oni pokażą zupełnie nową jakość programu rozrywkowego, jakiego w Polsce jeszcze nie było.

tak przedstawia obsadę Jurek Dzięgielewski, Head of Content CEE i zarazem producent SNL Polska z ramienia Showmax

Saturday Night Live zadebiutował w 1975 roku na antenie NBC. Stanowił komediową odpowiedź na smutną rzeczywistość polityczną lat 70.: zakończone fiaskiem działania wojenne w Wietnamie, aferę Watergate i rezygnację prezydenta Nixona.

SNL dał początek karierom takich gwiazd, jak Dan Aykroyd, John Belushi, Chevy Chase, Bill Murray, Eddie Murphy, Billy Crystal, Martin Short, Robert Downey Jr, Adam Sandler, Mike Myers, Will Ferrell, Jimmy Fallon czy Tina Fey. Gwiazdy, które były gospodarzami to m.in.: Christopher Walken, John Goodman, Dolly Parton, Tom Hanks, Steve Martin, Justin Bieber, Miley Cyrus i niedawno Alec Baldwin, którego rola zalazła za skórę samemu Donaldowi Trumpowi.

Polska edycja legendarnego show – Saturday Night Live już 2 grudnia o 21.00 na www.showmax.com.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…