Graham King i handlarz narkotyków na tropie mordercy 0

Jim Keene, były handlarz narkotykami, który pomógł w schwytaniu seryjnego mordercy zostanie bohaterem obrazu Grahama Kinga.

Inspiracji do obrazu dostarczył artykuł Hillela Levine zamieszczony w magazynie Playboy. Levine i Keene napiszą również książkę, będącą kroniką niezwykłych przeżyć bohatera.Jim Keene, syn szefa policji, otrzymał za handel narkotykami wyrok 10 lat więzienia. Oskarżyciel zaproponował złagodzenie kary, jeśli skazany zgodzi się pomóc w rozwikłaniu tajemnicy serii morderstw. Mężczyzna trafił do zakładu dla chorych psychicznie kryminalistów, w którym miał skłonić jednego z pacjentów do przyznania się do zbrodni. Keene pozostawał w ośrodku incognito – jedynie naczelny psychiatra znał jego tożsamość. Jedyną osobą odwiedzającą bohatera była agentka FBI podająca się za jego dziewczynę. Podczas pobytu w zakładzie Keene padał często ofiarą agresji u innych pacjentów, oraz zakusom nieufnego psychiatry mordercy.

King zajmie się produkcją filmu wraz z Alexandrą Milchan.

Graham King znany jest jako producent dramatu Krwawy diament, który trafił do polskich kin w styczniu tego roku. Kolejne przedsięwzięcie filmowca to obraz biograficzny The Young Victoria.

megafon.pl

Krwawy diament 2006Krwawy diament 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…