Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zemsta to bezwzględny zabójca w polskim zwiastunie filmu 24 godziny po śmierci 0

Prezentujemy oficjalny polski zwiastun filmu 24 godziny po śmierci, który pojawi się w polskich kinach już 8 grudnia. Gwiazdą produkcji jest Ethan Hawke.

fot. materiały dystrybutora / Kino Świat

Słynne powiedzenie "zabili go i uciekł" nabiera nowego znaczenia, dzięki filmowi sensacyjnemu 24 godziny po śmierci z Ethanem Hawke’iem w roli głównej. Bohater faktycznie zostaje zabity (i to w pierwszych kilkunastu minutach), ale dzięki nowoczesnej technologii jego ciało powraca do życia. Jednak zamiast "uciekać", on rusza w pościg za swoimi oprawcami. Wszystko to pod czujnym okiem producenta Johna Wicka – czyli jednego z najbardziej kultowych zabójców, jacy pojawili się na wielkim ekranie na przestrzeni ostatnich lat.

Travis Conrad (Ethan Hawke) jest płatnym zabójcą, który podejmuje się najtrudniejszych zleceń w najbardziej niebezpiecznych zakątkach świata. Jego kolejna misja miała polegać na schwytaniu kobiety super-szpiega. W trakcie konfrontacji ze swoim celem, Travis zostaje śmiertelnie raniony, a kobiecie udaje się uciec. Dzięki eksperymentalnej operacji, płatny zabójca powraca do życia, ale tylko na jedną dobę. Ma 24 godziny, aby odnaleźć swoją pogromczynię zanim jego serce się zatrzyma. Wkrótce jednak okaże się, że to nie ona jest jego prawdziwym wrogiem. Po odkryciu prawdy, Travis rusza na poszukiwanie ludzi, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego ukochanej żony i dziecka. Czas, który ma na zemstę kurczy się nieubłaganie.

Premiera 8 grudnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2017-11-30

wygląda jak połączenie Punishera z Johnem wickem ogólnie zwiastun widowiskowy i choć film to pewnie będzie powtórka z rozrywki to i tak zobaczę

Proszę czekać…