Fiat 126p trafił już do rąk Toma Hanksa!

Jak już wiemy od pewnego czasu, Tom Hanks zafascynował się, szczególnym dla naszej historii, autem Fiat 126p. Aktor wczoraj odebrał wczoraj wymarzony prezent z Bielska-Białej w Los Angeles. Aktor jest zachwycony!

Tom Hanks odebrał w Los Angeles kluczyki do samochodu, podarowanego mu przez mieszkańców Bielska-Białej, dzięki internetowej zbiórce, której inicjatorką była fanka aktora, Monika Jaskólska.

- Żałuję, że nie da się odsunąć tylnego siedzenia troszkę do tyłu. Nie ukrywam, że było mi trochę ciasno, ale dostałem instrukcję, jak włączyć silnik, wiem, jak zapalić światła, jak otworzyć bagażnik – relacjonował Hanks.

- Mam nadzieję, że silnik wytrzyma kilka tysięcy mil, zanim będę go musiał naprawiać, ale powiedziano mi też, że będę go mógł naprawić śrubokrętem i damskim paskiem do spodni. Od razu poczułem się pewniej. Jeżeli zatrzymam się kiedyś na autostradzie – zakładając, że będę mógł jechać na tyle szybko, żeby jechać autostradą – to sobie poradzę. To naprawdę piękny samochód – z zachwytem powiedział aktor.