Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Fiat 126p trafił już do rąk Toma Hanksa! 4

Jak już wiemy od pewnego czasu, Tom Hanks zafascynował się, szczególnym dla naszej historii, autem Fiat 126p. Aktor wczoraj odebrał wczoraj wymarzony prezent z Bielska-Białej w Los Angeles. Aktor jest zachwycony!

Tom Hanks odebrał w Los Angeles kluczyki do samochodu, podarowanego mu przez mieszkańców Bielska-Białej, dzięki internetowej zbiórce, której inicjatorką była fanka aktora, Monika Jaskólska.

- Żałuję, że nie da się odsunąć tylnego siedzenia troszkę do tyłu. Nie ukrywam, że było mi trochę ciasno, ale dostałem instrukcję, jak włączyć silnik, wiem, jak zapalić światła, jak otworzyć bagażnik – relacjonował Hanks.

- Mam nadzieję, że silnik wytrzyma kilka tysięcy mil, zanim będę go musiał naprawiać, ale powiedziano mi też, że będę go mógł naprawić śrubokrętem i damskim paskiem do spodni. Od razu poczułem się pewniej. Jeżeli zatrzymam się kiedyś na autostradzie – zakładając, że będę mógł jechać na tyle szybko, żeby jechać autostradą – to sobie poradzę. To naprawdę piękny samochód – z zachwytem powiedział aktor.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Kasia 2017-12-02

Widziałam wczoraj tą przejażdżkę, nieźle mu szło.

Proszę czekać…