Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Premiera Modyfikowanego węgla w Netflix - zobaczcie świetny zwiastun! 2

Ludzkie umysły są poddawane cyfryzacji i mogą być przegrywane z jednego ciała do drugiego… śmierć przestała być ostateczna. Witaj w świecie Modyfikowanego węgla, gdzie nikt nie trwa wiecznie. Premiera serialu 2 lutego 2018 tylko w serwisie Netflix.

Detektyw Kristin Ortega (Martha Higareda) eskortuje Takeshiego Kovacsa (Joel Kinnaman) z więzienia po tym jak zyskał on nowe życie, nowe ciało i nową misję, fot. Netflix.

Oparty na cyberpunkowej powieści Richarda K. Morgana Modyfikowany węgiel to rozgrywająca się w odległej przyszłości opowieść o morderstwie, miłości, seksie i zdradzie. Technologia odmieniła społeczeństwo: ludzka świadomość może być zapisana w postaci cyfrowej i przegrywana z jednego ciała do drugiego. Śmierć przestała być ostateczna.

Takeshi Kovacs to ostatni żołnierz Korpusu Emisariuszy – elitarnego międzygalaktycznego oddziału wojowników, którego pozostali członkowie polegli w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi na świecie. Kovacs, którego umysł uwięziono na kilkaset lat, dostaje szansę na powrót do życia od najbogatszego człowieka na świecie – Laurensa Bancrofta. W zamian musi znaleźć zabójcę… samego Bancrofta.

Kovacs (Joel Kinnaman), którego umysł uwięziono na kilkaset lat, dostaje szansę na powrót do życia, fot. Netflix.

Quell (Renee Elise Goldsberry) to bezwzględna liderka Korpusu Emisariuszy (the Envoys) – elitarnej grupy międzygalaktycznych wojowników wyszkolonych w walce przeciwko nowemu porządkowi, fot. Netflix.

Vernon Elliot (Ato Essandoh), weteran CTAC, którego żona została uwięziona, a córka zamordowana rozmawia z Poe (Chris Conner) – tworem wysoce rozwiniętej sztucznej inteligencji. Rozmowa dotyczy stosu korowego – nośnika ludzkiej świadomości, fot. Netflix.

Kristin Ortega (Martha Higareda) to inteligentna i nieugięta porucznik Oddziału Policji w Bay City, której skomplikowana przeszłość utrudnia wiarę w nieśmiertelność, fot. Netflix.

Laurens Bancroft (James Purefoy), najbogatszy człowiek na świecie składa Kovacsowi ofertę – powrót do życia w zamian za odnalezienie zabójcy samego Bancrofta, fot. Netflix.

Kilkaset lat wcześniej dwoje płatnych morderców: Takeshi Kovacs w swoim pierworodnym wcieleniu – (Will Yun Lee) i jego siostra Reileen Kawahara (Dichen Lachman) rozpoczyna rewolucję.

Modyfikowany węgiel będzie dostępny od 2 lutego 2018 roku tylko w serwisie Netflix. Znajdziecie go pod tym linkiem: netflix.com/alteredcarbon

Poniżej prezentujemy polski zwiastun:

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Grzegorz Malinowski 2017-12-05

Jestem na tak, chociaż ten zwiastun to bardziej zajawka. Krótki, bardzo symboliczny, typowy. Mam nadzieję, że przed premierą wypuszczą więcej materiałów. Tych produkcji powstaje tyle, że nie wiadomo co brać w ciemno.

Proszę czekać…