Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Idealny pomysł na świąteczny prezent? Karta podarunkowa Cinema City! 0

Każdy marzy o tym, aby podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego. Coś, co wywoła uśmiech na twarzy, pozwoli oderwać się od codzienności, zatopić w innym świecie. Coś, co sprawi, że wspólnie spędzony czas będzie magiczny i niezapomniany. Taki prezent, na każdą okazję, to… kino! Cinema City startuje z wyjątkową ofertą – kartą podarunkową. Z kart można korzystać we wszystkich 35 kinach Cinema City w całej Polsce.

fot. materiały prasowe

Karta podarunkowa Cinema City to idealny pomysł na bożonarodzeniowy prezent, ale nie tylko. Prezenty można przecież dawać przez cały rok, okazji nie brakuje – w najbliższym czasie to Mikołajki i Walentynki. Elegancko zapakowana karta ucieszy każdego – niezależnie od tego, czy będzie upominkiem urodzinowym, znalezionym pod choinką, ofiarowanym z okazji rocznicy czy też zupełnie bez żadnego pretekstu.

Karta podarunkowa może obejmować 2 bilety na dowolny seans (2D lub 3D) lub 2 bilety z przekąskami z Zestawu Duet (2 napoje + popcorn lub nachos). Karta obowiązuje na terenie całej Polski i ważna jest przez 6 miesięcy od momentu zakupu. Kupisz ją szybko i wygodnie w każdym kinie.

Co ważne, za pomocą karty można kupić także bilety przez internet, bez dodatkowej opłaty.Czego chcieć więcej od idealnego prezentu? Zobacz, czym jest karta podarunkowa do Cinema City i już dziś kup prezent, który ucieszy każdego!

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Rob 2017-12-05

Dwa bilety na dowolny seans 2d 70 zł, dwa bilety na dowolny seans 2d normalnie 48 zł to już bym wolał komuś dać 50 zł i zaoszczędzić 12 :D

Proszę czekać…