Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ridley Scott planuje kolejne filmy z mniejszą liczbą ksenomorfów? 0

Wydawać by się mogło, że ksenomorfy to integralna część serii "Obcy". Scott w produkcji Prometeusz pokazał, że można tworzyć filmy osadzone w uniwersum bez tych zabójczych stworzeń. W swojej ostatniej produkcji postanowił do nich powrócić, co nie do końca się sprawdziło.

Wygląda na to, że Ridley Scott pomimo wpadki nadal chce tworzyć filmy, które będą należały do cyklu. Uważa jednak, że kosmiczna rasa nie musi być koniecznie w centrum uwagi, ponieważ są inne, dużo bardziej niebezpieczne i interesujące rzeczy, które można zaprezentować na dużym ekranie.

Uważam, że to co powinniśmy zrobić to stopniowe odejście od tematu obcych. Myślę, że musimy zacząć szukać nowych rozwiązań, aby było to bardziej interesujące. Moim zdaniem sztuczka inteligencje jest zdecydowanie bardziej niebezpieczna, a co za tym idzie interesująca.

stwierdził legendarny filmowiec

Niestety produkcji Alien: Covenant nie możemy zaliczyć do kasowych sukcesów w karierze Ridleya Scotta. Fani byli mocno poirytowani tym, w którą stronę filmowiec poszedł ze swoją kultową serią. Czy postanowienie na sztuczną inteligencję i poszerzenie tego tematu może na uratować franczyzę "Obcego"? Jak uważacie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Jakub Kucharski 2017-12-05

I co takiego pan Scott opowie w temacie AI co nie zostało już przewałkowane przez popkultutę setki razy? Tak serio teraz pytam? Bo co do jakości, wątpie by te eksperymenty mogły sie udać…

Grzegorz Malinowski KubiQ 2017-12-05

@KubiQ Scott się rozdrabnia, niestety.

befree KubiQ 2017-12-07

@KubiQ Gdybym odpowiedział na Twoje pytanie, to już nie byłoby to coś nowego:)

befree 2017-12-07

Kocham Ridleya do tej pory i bardzo mi smutno z powodu tego, co robi z Obcym. Jak już Scott coś planuje, to może zaplanowałby, aby pozyskać albo napisać dobry scenariusz a priori

Proszę czekać…