Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Obsadzono Mikaela Blomquista w ekranizacji Co nas nie zabije 0

Gwiazda filmu Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem, Sverrir Gudnason zagra jedną z głównych ról w przygotowywanej ekranizacji powieści "Co nas nie zabije". Będzie to kontynuacja Dziewczyny z tatuażem. Osoby, które śledzą informacje dotyczące tego projektu wiedzą, że włodarze studia zdecydowali się na całkowicie nową obsadę aktorską.

Tak, więc Sverrir Gudnason wcieli się w postać Mikaela Blomquista. W filmie Davida Fincher na ekranie wykreował go Daniel Craig. Jeśli chodzi o kultową już postać hakerki Lisbeth Salander (wcześniej Rooney Mara), to zagra ją Claire Foy (gwiazda serialu Netfliksa, The Crown). W obsadzie są już również Sylvia Hoeks i Claes Bang.

Film powstaje dla Sony Pictures. "Co nas nie zabije" to kontynuacja bestsellerowej trylogii autorstwa Stiega Larssona, która została napisana przez David Lagercrantz. Zdjęcia do filmu mają wystartować już w styczniu. Ekipa zdjęciowa zawita do Berlina oraz Sztokholmu. Premiera została zaplanowana na 19 października 2018 roku.

Myślicie, że ekranizacja "Co nas nie zabije" dorówna filmowi Davida Finchera z 2011 roku? Czy Gudnason da radę zastąpić w roli Mikaela Blomquista, Daniela Craiga?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…