Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W przyszłym tygodniu Disney przejmie 21st Century Fox? 1

Mokry sen fanów komiksowych ekranizacji może za jakiś czas się spełnić. Czy Fantastyczna czwórka i X-Meni dołączą do Avengers? Wszystko wskazuje na to, że tak. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie dojdzie do porozumienia w sprawie przejęcia przez Walta Disneya firmy 21st Century Fox.

Jeśli dojdzie do przejęcia, wówczas Walt Disney będzie w posiadaniu praw do wielu interesujących postaci, które w przyszłości mogą zostać wykorzystane przy realizacji filmów należących do Kinowego Uniwersum Marvela. CNBC, które powołuje się na swoje źródła twierdzi, że do ogłoszenia finału transakcji dojdzie w przyszłym tygodniu.

Warto również dodać, że Walt Disney to nie jedyna firma, z którą rozmawiają przedstawiciele 21st Century Fox. W grze wciąż pozostawać mają Sony oraz Comcast. Szczególnie ta druga firma wydaje się być najgroźniejszym konkurentem, jednak to właśnie włodarze Walta Disneya są najbardziej konkretni w prowadzonych negocjacjach.

Na pewno będziemy Was informować o dalszym przebiegu negocjacji. Dociągnięcie tej transakcji do końca przez Disneya może zmienić bardzo wiele.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…