Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Richard Armitage zagra Wolverine'a w nowym projekcie Marvela 0

Nadal nie poznaliśmy nazwiska aktora, który zastąpi w kinowym uniwersum X-Menów Hugh Jackmana w roli Wolverine’a. Możliwe jednak, że jeden z nich przybliżył się do tej roli.

Richard Armitage, bo o nim mowa to aktor, który jest znany przede wszystkim z serii "Hobbit". Gwiazdor otrzymał angaż w pierwszym skryptowanym podcaście tworzonym przez Marvela oraz Stitcher Radio, którego bohaterem będzie ikoniczny bohater. Armitage wcieli się oczywiście w postać Wolverine’a.

Projekt nosi tytuł "Wolverine: The Long Night" i będzie się składał z dziesięciu epizodów. Scenariusz został napisany przez Benjamina Percy’ego. Poniżej możecie zobaczyć jego logo.

O czym opowie historia? Dwójka agentów Sally Pierce i Tad Marshall zostają wysłani do Burns, fikcyjnego miasteczka na Alasce, aby zbadać serię tajemniczych morderstw. Pomaga im tamtejszy stróż prawa, Bobby Reid. Wszystkie dowody wskazują na to, że winnym całego zła jest Logan. Jak się później okaże jest to dopiero czubek góry lodowej.

Premiera "Wolverine: The Long Night" została zaplanowana na wiosnę 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Numa Draguignangue 2017-12-11

Chociaż raczej nie lubię Marvela, a polubiłam Thorina, to nawet nie brzmi źle. Nowa rola wielkiego krasnala i po tylu latach nowy Wolverine, może bym nawet obejrzała z ciekawości.

Asmodeusz 2017-12-08

To, że ta postac nie znosi pustki wiadomo było od poczatku, ale że tak szybko podjęli prace nad nowym projektem i wyborem kogoś kto zastąpi Jackmana

Proszę czekać…