Gwiazdor The Ranch został zwolniony z serialu

Danny Masterson został zwolniony z serialu The Ranch po tym, jak światło dzienne ujrzały niewygodne zarzuty wobec aktora. Performer nagrał już część scen sezonu 2. i 3. – nie wiadomo, czy zostanie w zupełności wycięty z serialu.

Netflix nie toleruje aktorów, oskarżonych o afery seksualne, o czym przekonał się Kevin Spacey. Dziś na oficjalnym koncie portalu streamingowego ukazał się następujący tweet:

Po rozmowie odbytej z producentami, zdecydowaliśmy zwolnić Danny’ego Mastersona z serialu The Ranch. Wczoraj odbył się jego ostatni dzień w pracy. Zdjęcia do nowych epizodów ruszą w 2018 roku.

Cztery kobiety wniosły oskarżenie odnośnie potencjalnego gwałtu, którego dopuścił się na nich aktor. Policja stanowa prowadzi śledztwo.

Danny Masterson wydał dziś następujące oświadczenie:

Naturalnie, jestem rozczarowany decyzją Netflixa. Od początku zaprzeczam tym oburzającym zarzutom. Organy władzy badały tę sprawę blisko 15 lat temu – wskazano na moją niewinność. Nigdy nie oskarżono mnie o przestępstwo, nie mówiąc już o przyznaniu mi wyroku. W tym kraju obowiązuje niewinność do momentu wskazania winy. Teraz czuję się być skazanym w chwili wniesienia oskarżenia. Muszę to zaakceptować. Czekam na ostateczne oczyszczenie mojego imienia. Równocześnie pragnę podziękować ekipie filmowej i aktorom, z którymi przyszło mi pracować. Życzę im wielu sukcesów. Dziękuję również fanom, którzy zawsze mnie wspierają.

Sprawa toczy się od marca bieżącego roku.

Źrodło: comingsoon.net


Kornel Nocoń
Filmoznawca. Fan kina niekonwencjonalnego, oderwanego od ogólnie obowiązujących schematów. Mimo to ogląda wszystko, co tylko wpadnie mu w ręce – począwszy od produkcji klasy B, skończywszy na nowofalowych naleciałościach każdego z europejskich krajów. Redaktor na FDB.pl. Założyciel i redaktor naczelny na portalu 35mm.pl.