Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Gwiazdor The Ranch został zwolniony z serialu 1

Danny Masterson został zwolniony z serialu The Ranch po tym, jak światło dzienne ujrzały niewygodne zarzuty wobec aktora. Performer nagrał już część scen sezonu 2. i 3. – nie wiadomo, czy zostanie w zupełności wycięty z serialu.

Netflix nie toleruje aktorów, oskarżonych o afery seksualne, o czym przekonał się Kevin Spacey. Dziś na oficjalnym koncie portalu streamingowego ukazał się następujący tweet:

Po rozmowie odbytej z producentami, zdecydowaliśmy zwolnić Danny’ego Mastersona z serialu The Ranch. Wczoraj odbył się jego ostatni dzień w pracy. Zdjęcia do nowych epizodów ruszą w 2018 roku.

Cztery kobiety wniosły oskarżenie odnośnie potencjalnego gwałtu, którego dopuścił się na nich aktor. Policja stanowa prowadzi śledztwo.

Danny Masterson wydał dziś następujące oświadczenie:

Naturalnie, jestem rozczarowany decyzją Netflixa. Od początku zaprzeczam tym oburzającym zarzutom. Organy władzy badały tę sprawę blisko 15 lat temu – wskazano na moją niewinność. Nigdy nie oskarżono mnie o przestępstwo, nie mówiąc już o przyznaniu mi wyroku. W tym kraju obowiązuje niewinność do momentu wskazania winy. Teraz czuję się być skazanym w chwili wniesienia oskarżenia. Muszę to zaakceptować. Czekam na ostateczne oczyszczenie mojego imienia. Równocześnie pragnę podziękować ekipie filmowej i aktorom, z którymi przyszło mi pracować. Życzę im wielu sukcesów. Dziękuję również fanom, którzy zawsze mnie wspierają.

Sprawa toczy się od marca bieżącego roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Grzegorz Malinowski 2017-12-06

Kluczem do całej sprawy jest prawo amerykańskie. Molestowanie i akty na tle seksualne jako jedyne nie ulegają przedawnieniu. W związku z tym każde, nawet najmniejsze plotki wyssane z palca ciążą jak krzyż. Dodatkowo mamy do czynienia z taką nagonką na mężczyzn w Stanach Zjednoczonych.

Bercik022 2017-12-06

Teraz każdy aktor moze walić w porty nawet kiedy nic nie zrobił, wystarczy, że ktoś złoży jakiś donos, nawet fałszywy a juz mu to siada na karierze, naprawdę słabo.

Bluejohn_26 Bercik022 2017-12-06

@Bercik022 Obecnie showbiznes w USA zaczyna przypominać XVII wieczną Pennsylwanię i pewne znane procesy z tego okresu.

Proszę czekać…