Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bohemian Rhapsody - poznaliśmy nazwisko następcy Bryana Singera 1

Poznaliśmy nazwisko następcy Bryana Singera, który dokończy film Bohemian Rhapsody. Wybór padł na człowieka, który nakręcił biografię skoczka narciarskiego, Eddie’ego Edwardsa.

Tym filmowcem jest oczywiście Dexter Fletcher. Ekipa zdjęciowa powróci na plan w przyszłym tygodniu. Mówi się, że reżyser spędzi w swojej nowej pracy około dwóch tygodni. Właśnie tyle potrzeba do ukończenia filmu.

O zwolnieniu Singera dowiedzieliśmy się przed dwoma dniami. Oficjalnie powodem tej decyzji jest brak profesjonalizmu ze strony filmowca, który nie pojawił się na planie po Święcie Dziękczynienia. Sam zainteresowany tłumaczył się prywatnymi problemami, które zmusiły go do pozostania w domu z rodziną. Studio jednak nie zaakceptowało tego tłumaczenia.

Premiera filmu o zespole Queen i Freddiem Mercurym odbędzie się w grudniu 2018 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Urbino 2017-12-11

Czyli ten film z Ramim Malekiem jednak powstanie?? Jestem w lekkim szoku, tyle lat już o nim mówiono i na tym się kończyło. Myślałam, że Brian i Roger nie są wcale zainteresowani i próbują upchnąć temat w kąt wszelkimi sposobami. Co prawda wolałabym do tej roli innego aktora, ale wyczekuję tego filmu i mam tylko nadzieję, że mnie nie zasmuci głębokim rozczarowaniem.

Redox Urbino 2017-12-11

@Urbino Powstanie i wychodzi na to, że na razie nie będzie przesunięta data premiery.

Bluejohn_26 2017-12-07

Wydaje mi się, że tak naprawdę powód zwolnienia może być zasłoną dymną, mającą uchronić studio przed ew. reperkusjami. Singer był już w przeszłości oskarżany o molestowanie nieletniego, więc ludzie wykładający kasę musieli poszukać jakiegoś pretekstu, zanim "znajdą się kolejni pokrzywdzeni", bo to byłoby równoznaczne ze spuszczeniem grubszej kasy do ścieków.

Redox Bluejohn_26 2017-12-07

@Bluejohn_26 W relacjach podawano, że jego absencje na planach filmów "Superman Returns" czy "Apocalypse" były częste. Nie zdziwiłbym się gdyby Fox się wkurzył w końcu i przestał tolerować takie zachowanie.

Grzegorz Malinowski Bluejohn_26 2017-12-07

@Bluejohn_26 Znowu ten temat molestowania seksualnego. Jestem ciekaw jaki ostatecznie będzie miało to wpływ na kinematografię.

Grzegorz Malinowski 2017-12-07

Duże rozczarowanie. Wolałem Singera. W końcu zrobił bardzo dobry film pt. Podejrzani, doświadczenie za nim przemawiało.

Redox Malinowski 2017-12-07

@Malinowski Wyreżyserował też "Jack the Giant Slayer"…

Proszę czekać…