Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Te kadry z serialu są okropne... Tak jak i Wy 0

Myślicie, że Neil Patrick jak mu tam jest taaaaaaaaki czarujący i sławny?!?! Niedorzeczność! Przecież to ja, Hrabia Olaf!

Kadr z 2. sezonu serialu Seria niefortunnych zdarzeń, fot. Eike Schroter/Netflix.

Netflix poprosił właśnie MNIE, swojego najbardziej utalentowanego i najprzystojniejszego aktora, żebym ujawnił PIERWSZE zdjęcia z Serii niefortunnych zdarzeń – ich najokropniejszego serialu (drugi sezon jest nawet gorszy od poprzedniego, o ile to w ogóle możliwe). Niefart, w rzeczy samej. Na szczęście, to ja najbardziej rzucam się w oczy na tych (wartych miliony dolarów) fotografiach. Odwróćcie wzrok od tej pokracznej dziatwy, której jakimś cudem udało się na nie wślizgnąć. Nie martwcie się, niedługo sie nimi zajmę [szaleńczy śmiech].

Możecie już zacząć klik-klik-klikać w te swoje klawiaturki i pisać tylko o MNIE i o tym, jak niemożliwie fantazyjnie wyglądam. Że co? Chyba nie sądzicie, że na tym żałosnym świecie dzieje się teraz cokolwiek innego godnego uwagi?

Tak Neil Patrick Harris zapowiada pierwsze zdjęcia z 2. sezonu serialu Seria niefortunnych zdarzeń, którego premiera w Netflix zapowiedziana została na wiosnę 2018 roku.

Kadry z 2. sezonu serialu Seria niefortunnych zdarzeń, fot. Joseph Lederer/Netflix.

W drugim sezonie opartego na bestsellerowym cyklu książek autorstwa Daniela Handlera (pseudonim Lemony Snicket) serialu jeszcze głębiej zanurzamy się w pełen czarnego humoru świat. Producentami wykonawczymi dziesięciu godzinnych odcinków nowej serii są laureat nagrody Emmy, Barry Sonnenfeld, oraz Daniel Handler. Premiera już wiosną 2018 roku tylko w serwisie Netflix.

Seria niefortunnych zdarzeń z laureatem nagród Emmy i Tony, Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról — opowiada tragiczną historię sierot Baudelaire (Wioletki, Klausa i Słoneczka), których nikczemny opiekun, Hrabia Olaf, nie cofnie się przed niczym, by przejąć należny im spadek. Rodzeństwo musi przechytrzyć Olafa, skrywającego się pod różnymi przebraniami, i pokrzyżować jego niecne plany, by odkryć wskazówki, które pomogą im wyjaśnić zagadkę śmierci rodziców związaną z tajemniczą organizacją i odkryć długo skrywane rodzinne sekrety.

W serialu znów zobaczymy m.in. Patricka Warburtona (Lemony Snicket), Malinę Weissman (Wioletka Baudelaire), Louisa Hynesa (Klaus Baudelaire) i Presley Smith (Słoneczko). Obok nich wystąpią m.in. Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue oraz Roger Bart.

Kadr z 2. sezonu serialu Seria niefortunnych zdarzeń, fot. Joseph Lederer/Netflix

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…