Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W końcu jest! Oto zwiastun widowiska Jurassic World 2 3

Universal Pictures zaprezentował wreszcie zwiastun wyczekiwanego widowiska – Jurassic World: Upadłe Królestwo. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej.

Akcja filmu będzie rozgrywała się kilka lat po wydarzeniach znanych z poprzedniej części. Jedna z głównych bohaterek, Claire Dearing (grana przez Bryce Dallas Howard) zakłada organizację "Dinosaur Protection Group". Jej misją będzie znalezienie sposobu na uratowanie dinozaurów, ponieważ wyspie Isla Nublar grozi zniszczenie. Powodem jest znajdujący się na niej wulkan, który w każdej chwili może wybuchnąć. Oczywiście pomagać jej będzie Owen Grady (Chris Pratt).

Dodatkowo w grupie ratunkowej będą także postacie grane przez Daniellę Pinedę oraz Justice’a Smitha. Do kultowego cyklu powraca też Jeff Goldblum, który wcieli się ponownie w dr. Iana Malcolma. Reżyserem filmu jest J.A. Bayona. Jurassic World: Upadłe królestwo trafi do kin 23 czerwca 2018 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022 2017-12-08

Tak źle zmontowanego trailera z pokazaniem najpewniej końcówki filmu dawno nie widziałem. Koszmarnie to wygląda

dragoon1984 Bercik022 2017-12-08

@Bercik022 To samo napisałem na YT pod zwiastunem. Promocja tego filmu pokazaniem FINAŁU (??) przez pół zwiastuna, to chyba strzał w stopę. A gdzie właściwa akcja?
Czy tytuł tego filmu to Królestwo Dinozaurów Upadłe ze skały do wody?
A może to początek, więc gdzie miejsce na pozostałe elementy filmowego scenariusza. Przez cały film uciekają przed erupcją?
Może będą pokazywać topiące się dinusie, albo wyławiane przez bohaterów…
Względem pierwszej części to na razie tylko Howard wygląda o wiele korzystniej.

Asmodeusz 2017-12-08

Po obejrzeniu trailera mam wrażenie, że wiem już wszytsko o tym filmie pewnie jak już wcześniej podkreślono gubi się środek ale początek i zakończenie jest

Anonimowy 2017-12-11

Jej, Jeff Goldblum. Poprzedni film był niezgorszy, więc tym większa przyjemność będzie z oglądania kolejnej części. No i nie oglądałam zwiastuna, więc czerpię tylko to co najlepsze. ;-p

Proszę czekać…