Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Alita: Battle Angel - zaskakujący zwiastun widowiska sci-fi 4

Chyba wszyscy fani kina słyszeli, że James Cameron postanowił odstąpić stołek reżyserki Roberto Rodriguezowi przy widowisku Alita: Battle Angel. W kolejnych miesiącach raczej mało mówiło się o tym projekcie, aż tu nagle 20th Century Fox wyskoczyło ze zwiastunem superprodukcji. Możecie obejrzeć go poniżej.

Film Alita: Battle Angel powstaje w oparciu o kultową mangę autorstwa Yukito Kishiro o tytule "Battle Angel Alita". Główną bohaterką tej opowieści jest cyborg o imieniu Alita. Zostaje ona przywrócona do życia przez naukowca Daisuke Ido, który chce aby rozprawiła się ona z przestępcami. Wkrótce Alita wyrusza na swoją pierwszą misję.

Premiera 20 lipca 2018 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Krzysztof 2017-12-10

O Boże – jak grom z jasnego nieba :O

Ale z oczami to faktycznie przesadzili :D Brakuje jeszcze króliczych uszu…. Potwierdza się, że niemal nie da się przenieść 1 do 1 na CGI, czy w charakteryzację, stricte animowanej postaci.

Asmodeusz dragoon1984 2017-12-10

@dragoon1984 a to niespodzianka I ciekawy trailer poza oczkami w wersji animowanej juz sie kiedys pojawilo I nawet fajne bylo

Grzegorz Derebecki 2017-12-10

Oj jestem ciekawy co z tego będzie. Na pewno dużo efektów specjalnych ale jeżeli za tym pójdzie ciekawa fabuła to kto wie :)

Proszę czekać…