Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Twój Vincent z nominacją do Złotego Globu! 0

Niesamowita animacja Doroty Kobieli i Hugha Welchmana idzie, jak burza i zdobywa zachwyty oraz nagrody na całym świecie. I słusznie, bo to nie tylko wielkie przedsięwzięcie filmowe, ale innowacyjne, kreatywne i niepowtarzalne doświadczenie artystyczne.

Właśnie przed chwilą podano nominowanych do prestiżowych nagród Złote Globy. O tych statuetkach często się mówi jako prognostyku przed Oscarami. Tym bardziej obecność polsko-brytyjskiej produkcji, pierwszego takiego filmu w historii, cieszy.

Złote Globy są coroczną nagrodą filmową i telewizyjną przyznawaną przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA). Uznawane są obok Oscarów i Emmy za najbardziej prestiżową amerykańską nagrodę w branży telewizyjno-filmowej. 75. gala rozdania Złotych Globów obędzie się 7 stycznia 2017 r., a jej gospodarzem będzie Seth Meyers. Będziecie oglądać?

Przypominamy przy okazji o naszej bardzo entuzjastycznej reakcji na seans Twojego Vincenta – recenzja filmu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

nazg2001 2017-12-12

Nie wiem, czym tu się podniecać. I tak wiadomo, że „Coco” dostanie Złoty Glob Oscara, bo Disney zgarnia go co roku za animację – bez względu na to, czy zasłużenie, czy niezasłużenie (jak „Zwierzogród”), tylko dlatego, że „Disney” w nazwie.

Bernadetta_Trusewicz nazg2001 2017-12-13

@nazg2001 Ja się podniecam :)

Gracjan Mikitin nazg2001 2017-12-13

@nazg2001 no i oby tak się stało #teamcoco :)

Proszę czekać…