Zwiastun Kobiet mafii Partyka Vegi w wersji bez cenzury 1

Patryk Vega za pomocą swojego konta na Facebooka, zaprezentował pierwszy zwiastun w wersji reżyserskiej bez cenzury do swojego najnowszego filmu. Obraz nowi tytuł Kobiety mafii i zadebiutuje w polskich kinach 23 lutego przyszłego roku.

Kadr z filmu KOBIETY MAFII

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję "nie do odrzucenia". Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Następnym filmem Vegi po Kobietach mafii ma być produkcja zatytułowana Small World. Reżyser podejmie w niej wątek porwań i handlu dziećmi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Rob 2017-12-14

Czekam na film Vegi oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia pewnego producenta filmowego z USA. Pewnie już teraz razem piszą scenariusz.

Jakub Kucharski Animek84 2017-12-14

@Animek84 Komentarz Roku :D

Bercik022 2017-12-13

Mój komputer nie zniósł tego trailera i sie zwiesił w połowie ;/. Ja rozumiem, że to praca, że trzeba cos do garnka włożyć, no ale bez przesady, czy czytajac scenariusz, nikt z nich nie pomyslal "tak to jest gówno". Vega stworzył sobie swoją grupę Mokotowską zwaną plejadą ala-aktorów, jedna scena zwiastuna z Dygant i oczy krwawią. Pewnie Vega myśli, że jego grupa zagra wszystko bo to wybitni aktorzy.
Nawet dla takiego Polskiego Bolla jest czymś obcym dać scenariusz do kogoś lepszego by go doszlifował?!

Sebastian Mrózek Bercik022 2017-12-13

@Bercik022 Scenariusz niepotrzebny, bo i tak 500.000+ "widzów", żeby to obejrzeć się znajdzie…

Łukasz Oleksiak Bercik022 2017-12-14

@Bercik022 Najgorzej, że pewnie to sprzeda jak Botoks. Kaszana straszna. Puki ludzie to oglądają to będzie kręcił takie gówna.

Proszę czekać…