Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Walt Disney porzuci produkcje z kategorią wiekową R? 1

Wczoraj oficjalnie ogłoszono, że The Walt Disney Company przejmuje 21th Century Fox. Tym samym pod skrzydła studia trafiły między innymi uniwersum X-Men oraz Fantastyczna Czwórka. Wielu fanów zastanawia się, co to oznacza dla filmów, które były tworzone z myślą o widzach dorosłych i otrzymywały kategorię wiekową R.

Na to pytanie odpowiedzi udzielił Bob Iger. Prezes Walta Disenya twierdzi, że produkcja takich filmów będzie kontynuowana i uspokaja zaniepokojonych fanów Deadpoola oraz Logana.

"Deadpool" oczywiście jest i będzie marką Marvela. Uważamy, że dla produkcji takich, jak "Deadpool" może powstać specjalna kategoria R-Marvel. Tak długo, jak będziemy potrafili przygotować widzów na to co nadejdzie, to myślę, że sobie z tym poradzimy.

stwierdził Bob Iger

Patrząc na to, jak duże pieniądze zarobił Deadpool na całym świecie, dziwne byłoby, gdyby Walt Disney nie chciał wykorzystać potencjału tej postaci. Nawet, jeśli musieliby zacząć tworzyć filmy w wyższej kategorii wiekowej. Kontrowersyjny, aczkolwiek bardzo lubiany komiksowy bohater ponownie do kin zawita już w 2018 roku. Premiera sequela kasowego hitu zaplanowana jest na 1 czerwca.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…